Royal Queen Seeds – Blue Gelato | Feminizované semínka konopí

1. Neuvěřitelná chuťová symfonie: Blue Gelato vás ohromí svými komplexními terpeny, které se mísí do vzácného koktejlu zemitosti, nafty a svěžího ovoce. Každý šluk je zážitek, který se musí zažít, aby byl uvěřen.

2. Rychle působící relaxace: Hledáte-li rychlou úlevu a okamžité uvolnění, 23% THC v Blue Gelato rychle působí na vaše tělo a mysl, poskytující intenzivní pocit klidu.

3. Vysoký výnos: S vnitřním výnosem 550-600 g/m² a venkovní produkcí až 600 g na rostlinu, Blue Gelato není jen potěšením pro smysly, ale i zázrakem pro vaši sklizeň.

4. Feminizovaná stabilita: Díky pečlivému šlechtění, tyto feminizované semínka zajišťují silné a zdravé rostliny, což eliminuje nejistotu s pohlavím a zvyšuje efektivitu vaší zahrádky.

5. Impozantní výška a rychlá květ: S rostlinami dosahujícími až 200 cm ve výšku a dobou květu mezi 9 a 10 týdny, Blue Gelato je připravená k tomu, aby vás ohromila svou majestátní krásou a rychlostí růstu.

895 2495 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Gelato se od svého vstupu na konopnou scénu postarala o pořádný rozruch. Pěstitelé i kuřáci jsou posedlí sladkými chutěmi a tělesným opojením této genetické síly. Šlechtitelé ze společnosti RQS se rozhodli posunout věci ještě dál a představili do směsi milovanou Blueberry. Pokud jste si mysleli, že Gelato už nemůže chutnat lépe, připravte se na to, že jste se mýlili.

Genetika Gelato vzala konopný průmysl útokem. Extrémní síla, nehorázné chutě a produktivní výnosy z nich udělaly superhvězdy. Šlechtitelé ve společnosti RQS si pohráli s rodičovskými kmeny Gelato a vytvořili něco výjimečného.

Gelato vychází z rodičovských odrůd Thin Mint Girl Scout Cookies a Sunset Sherbet. Šlechtitelský tým RQS se samozřejmě rozhodl zvýšit nároky a do směsi vnést genetiku z dalšího kmene: Blueberry. Výsledkem tohoto ambiciózního rozhodnutí jsou lahodné příchutě. Kouření nebo vapování těchto květin vystavuje chuťové pohárky komplexní a vzácné směsi terpenů.

Dostojí tedy Blue Gelato svému příjmení? Rozhodně. Složky obsažené v těchto květech katalyzují rychle působící opojení, které se tělem přežene téměř okamžitě. Pokud hledáte nový kmen, který vám pomůže se večer uvolnit, už nehledejte. Hladina THC ve výši 23 % a kamenující terpeny v odrůdě Blue Gelato synergicky vytvářejí pocit klidu. K tomu všemu se v každém šluku objeví příchuť zemitosti, nafty a ovoce.

Blue Gelato udrží vaše zásobníky nabité po několik následujících týdnů. Pokojové rostliny dávají 550-600 g/m² po relativně rychlé době kvetení 9-10 týdnů. Venku feminizovaná konopná semínka Blue Gelato dosahují vrcholu ve výšce 200 cm a produkují až 600 g/rostlinu.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Relaxující, Uvolněný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

550-600 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 600 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!