Royal Queen Seeds – Purple Punch Auto | Samovakvétací semínka konopí

Prodej

Royal Queen Seeds – Purple Punch Auto | Samovakvétací semínka konopí

1. Nádherná chuť a vůně: Purple Punch Auto vás okouzlí svou sladkou bobulovou a cukrovou příchutí, která přináší zážitek jako z dezertního menu nejluxusnější restaurace.

2. Potentní účinky: S 19 % THC vás Purple Punch Auto zahalí do hlubokého, uvolňujícího opojení, ideálního pro noční odpočinek a regeneraci.

3. Snadná kultivace: Díky genům od Old Skunk Auto je Purple Punch Auto robustní, odolná a vhodná pro pěstování jak v interiéru, tak venku, dokonce i na menších plochách jako balkony či terasy.

4. Rychlá sklizeň: S kvetením trvajícím pouze 7-8 týdnů můžete očekávat rychlé výsledky a možnost sklízet již 10 týdnů po vyklíčení.

5. Výnosné plody: Ačkoli je Purple Punch Auto kompaktní rostlina, nabízí slušné výnosy, které mohou dosáhnout až 400 g/m² v interiéru a 150 g na rostlinu venku, což vám zaručí bohatou sklizeň.

589 1643 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Připravte se na pohádkovou cestu chutí a pohodlí s Royal Queen Seeds – Purple Punch Auto, samonakvétacími semínky konopí, které vám přinesou zážitek jako žádné jiné. Představte si, že každý tah vašeho večerního relaxačního rituálu je plný hlubokých bobulových a cukrových nádechů, které se rozplývají na vašem jazyku a odvádějí vás do sladkého uvolnění.

Purple Punch Auto je mistrovským dílem genetiky, vytvořeným špičkovými šlechtiteli z Royal Queen Seeds. Tato automatická verze oblíbené dezertní odrůdy je bohatým spojením 75 % indiky, 20 % sativy a 5 % ruderalis, což přináší nejen lahodný kouř, ale i výkonný účinek s 19 % THC. S touto odrůdou se můžete těšit na hluboké, kamenující opojení, které je jako stvořené pro večerní chvíle klidu.

Nejenže je Purple Punch Auto požitek pro vaše smysly, ale také je radost pěstovat. Díky robustním genům od Old Skunk Auto můžete očekávat stabilní růst a snadnou kultivaci ve všech prostředích. Její kompaktní velikost je ideální pro pěstitele s omezeným prostorem a krátká doba kvetení znamená, že můžete sklízet plody své práce v rekordním čase.

Přesvědčte se sami o jedinečnosti Purple Punch Auto a přiveďte do svého života kousek sladkého pokušení. Je čas objevit, proč je tato odrůda tou pravou volbou pro každého, kdo hledá dokonalou kombinaci chuti, síly a pěstitelské jednoduchosti.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Povznášející, Psychoaktivní, Relaxující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

350 – 400 g/m2

Optimální výnos outdoor

80 – 130 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!