Royal Queen Seeds – O.G. KUSH | Feminizovaná semínka konopí

Semínka konopí vysokým obsahem THC OG Kush můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 425 až 475 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (interiér) nebo 500 – 550 gramů na jednu rostlinu (venku). OG Kush je také extrémně silná odrůda konopí s vysokým obsahem THC. Většina zkušených kuřáků ji řadí mezi své oblíbené. Má dlouhotrvající efekt, který je stejně silný a složitý jako její chuť.

458 1250 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

OG Kush od Seed Banky Royal Queen Seeds je legendární konopná odrůda, jejíž skutečná genetika není přesně známa. Všeobecně se však věří, že OG Kush vznikl křížením odrůdy ChemDawg s Lemon Thai a Pakistani Kush. Dokonce i význam zkratky OG není přesně znám. Někteří věří, že to je zkratka slova Original Gangster, nicméně většina lidí si myslí, že jde o Ocean Grown. Semínka konopí vysokým obsahem THC – OG Kush.

Jednou z věcí, o níž se nedá diskutovat, je její obrovská popularita. Od filmových hvězd z Hollywoodu, přes známe rappery, až k lékařským uživatelům marihuany, je OG Kush prostě milován. Nejobvyklejším znakem OG Kushe je jeho jedinečná, lehce citrusová vůně, která připomíná palivo nebo silný prací prostředek a jeho silná dlouhotrvající chuť.

OG Kush je také extrémně silná odrůda konopí s vysokým obsahem THC. Většina zkušených kuřáků ji řadí mezi své oblíbené. Má dlouhotrvající efekt, který je stejně silný a složitý jako její chuť. Má velké a husté palice, které jsou pokryté velkým množstvím pryskyřice. Přestože jde o indicu a dominatní odrůdu, může venku snadno vyrůst i více než dva metry na výšku.

Semínka konopí odrůdy OG Kush můžete pěstovat venku i uvnitř, kvetou přibližně 8 týdnů a dokáží vyprodukovat 425 až 475 gramů na jeden metr čtvereční pěstebního prostoru (interiér) nebo 500 – 550 gramů na jednu rostlinu (venku).

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

,

Náročnost

Způsob pěstování

,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

Účinek

Relaxující, Šťastný

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

425 – 475 g/m2

Optimální výnos outdoor

500 – 550 g/rostlina

Seed banka

Video galérie

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!