Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Sensi Top 5 Halloweenských hororů

Pokud plánujete hororovou jízdu proloženou high z vašeho oblíbeného strainu, tak se mrkněte co vám doporučují Sensi Seeds. Těchto pět filmečků vás nejen postraší, ale taky pobaví a vybudí. Už jen zhasnout světla, ubalit, nabít a nechat se unášet na vlně strachu a zábavy.

Číslo 5 : Tucker & Dale vs. Zlo (Tucker & Dale vs. Evil)

Začněte svůj hororový večer s Tuckerem a Dalem(Alan Tudyk a Tyler Labine), dvěma maloměšťáky, kteří dostali nápad koupit si chalupu v horách a žít tak svůj sen o klidu a míru. Jak to tak bývá, tak sny se málokdy plní, ačkoliv jsou prosté. Při své cestě na vysněnou chalupu dvojce potká partu mladistvých, na které zapůsobí kvůli svému zevnějšku dojmem masových vrahů. Tento film je originální pojetí „hororu naruby“

 

Číslo 4 : Půlnoční vlak (The Midnight Meat Train)

Pokud znáte tvorbu Clive Barkera, tak určitě víte co od tohoto filmu můžete očekávat. Jedná se o příběh New Yorkského fotografa ( Bradley Cooper ), který je na stopě záhadného může, který by mohl být sériovým vrahem operujícím v nočních vlacích. Temná atmosféra, naprostá bezmoc, oddělené kočetiny..menu o třech chodech pro všechny, kteří jsou unavení bezpečnou veřejnou dopravou.

 

Číslo 3 : Frozen 

Tady neuvidíte nic nadpřirozeného. Žádní duchové, upíři ani šílená monstra. Naopak příběh působí dost autenticky. Tři mladí přátelé jedou na lyžařský výlet, vše je jak má být, když se z ničeho nic zastavý lanovka a oni uvíznou dost vysoko, aby si byli jistí, že by je skok dolů přišel přinejmenším na hodně bolesti.
Tento film je vhodný pro milovníky klaustrofobických filmů typu Buried ( Pohřben zaživa )

 

 Číslo 2 : Nezvratný osud 1- 5 ( Final Destination )

Kdo by neměl rád bezduché vyvražďováky. Žádný z filmů Nezvratného osudu vám nedokáže přinést jakoukoliv formu intelektuálního uspokojení, avšak jsou jedním z nejzábavnějších v sekci „nelítostně rozsekaná banda hezkých mladých lidí“. Pokud máte chuť mrknout na nevysvětlitelně náhodné, ostré předměty lítající směrem k lidským otevřeným očím.

 

Číslo 1 : Ať vejde ten pravý ( Let The Right One In ) / Let Me In

Upíři se stávají dvě poslední desetiletí nejoblíbemějšími monstry. A čím více se vyskytují příběhy o nich, tím více se samozřejmě lidé snaží upíry polidštit. Tady ovšem neuvidíte třpitící se kůži, nebo emocionálně zhroucené jedince snažící se splodit dítě s upírem. Ať vejde ten pravý je původní švédská verze příběhu malého chlapce a tajemné dívky Eli. Ani Americký remake se v tomhle případě nemá za co stydět.

Zdroj : Sensi Seeds