Tyson 2.0 a Royal Queen Seeds

Souboj titánů — Tyson 2.0 a RQS se spojily a vytvořily jedinečné kmeny

Tyson x Royal Queen Seeds
Tyson x Royal Queen Seeds

Selekce z Tyson 2.0 Seeds, odvozené ze silných genetických linií a inspirované Tysonovou láskou ke konopí, se mohou pochlubit odolností, vysokými výnosy a silnými účinky vhodnými pro všechny druhy uživatelů – od fajnšmekrů po holistické uživatele a všechny mezi tím. Prozkoumejte vybraný výběr šampionské genetiky navržený tak, aby povznesl váš zážitek z domácího pěstování, vytvořený mužem, který si cení konopí se svým železným srdcem, a týmem, který rostlinu zná zevnitř i zvenčí.

Tyson 2.0 Seeds — Svědectví o trvalém poutu s konopím

Mike Tyson, známé jméno v ringu i mimo něj, nasměroval své nadšení pro konopí do vytvoření značky Tyson 2.0. Zatímco měl rukavice dlouho pověšené, Tyson vyšel z ringu nejen jako nesporný šampion, ale také jako skutečný nadšenec do konopí. S vášní pro tuto starodávnou rostlinu, poháněnou jeho prvními zkušenostmi s jejími léčivými schopnostmi, Tyson a jeho tým spolupracovali s Royal Queen Seeds na vytvoření nové řady šampionské genetiky pro domácího pěstitele.

Mike Tyson smoking weed
Mike Tyson smoking weed

Tyson 2.0 Seeds Exkluzivně X Royal Queen Seeds

Kmeny obsažené v kolekci Tyson 2.0 Seeds přesahují vše kromě lásky Iron Mike ke konopí. Každá nabídka byla pečlivě vyšlechtěna, aby byla zajištěna odolnost, vitalita a stabilní růstové vlastnosti, s květem konopí, který je na špičkové úrovni.

Celá kolekce Tyson 2.0 x Royal Queen Seeds

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!