Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Zhulí se všichni společně?

Dnes tu máme další článek a zajímavost, tentokrát z USA. Jedná se o rozdávání konopí méně majetným obyvatelům města Berkeley v Kalifornii. S podivem co si městská rada v tomto městě nevymyslí aby tzv. zavřely pusy těm co na „to“ nemají.

policie-joint-santa-cruz-heppening

Město Berkeley, sídlo Kalifornské univerzity, přijalo nařízení, které zavazuje všechny prodejce »zdravotní« marihuany, aby chudým spoluobčanům rozdělovali zdarma nejméně dvě procenta toho, co prodají.

Američané dobře vědí, že od Berkeley je možné nadít se všeho, ale rozdělování marihuany ukazuje na velkou extravaganci svobodného města, napsal server Huffington Post. Městská rada se ohání spravedlností, lidé s nízkými příjmy se prý také potřebují léčit, ale nemají na to. Unce (necelých 30 gramů) marihuany pro lékařské účely stojí 400 dolarů, a právě zdravotním významem konopí městská rada argumentuje.

lecebne-konopi

John Lovell z organizace California Narcotic Officers Assotiation, která se zabývá protinarkotickou propagandou, reagoval výkřikem: „Je to pozvánka, aby se všichni zhulili společně!“ Marihuana představuje drogu, která člověka ovládne, tvrdí. Tráva ještě nikdy nikoho nedonutila zdvihnout zadek z gauče, aby si šel hledat práci. Naopak, ke gauči člověka přiková. „Lovell nicméně není pesimista, z vlastní zkušenosti ví, co znamená být chudým.“ Nepotřebujete kouřit trávu, ale musíte se najíst, takže chudí budou marihuanu od města prodávat, mají víc rozumu než celá radnice.

Legální jen ve dvou státech

Volný prodej marihuany je legální jen ve dvou státech – v Coloradu a ve Washingtonu. Tam byl uzákoněn po referendech o této věci. Dalších 21 států povoluje prodej marihuany jako léku, nevyžaduje se ovšem lékařský předpis, takže droga se prodává vlastně volně. Jsou za tím peníze, pěstitelé a prodejci si nechtějí nechat utéci zisky, které by mohly shrábnout výše zmíněné dva státy. Přitom oficiálně konopí kouří pravidelně jen sedm procent Američanů, 35 % přiznává ochutnávku. Skutečná čísla ale budou vyšší.

legalizace-marihuana-fronty Podle sociologických průzkumů 58 % Američanů podporuje legalizaci konopí a počet každoročně roste. Projevuje se dlouhodobá kampaň médií a hlasy známých osobností. Legalizaci trávy podporují například herci George Clooney, Morgan Freeman, Jeniffer Anistonová, Pamela Andersonová, Megan Foxová a multimilionář George Soros. Všichni přiznávají ochutnávku a nepravidelné »rekreační« použití.

Jede v tom i Bílý dům

clinton-huli-konopi V Bílém domě už třetí desítku let sedí prezidenti, kteří mají zkušenost s marihuanou, píše Huffington Post. Začalo to Billem Clintonem, který přiznal, že marihuanu »kouřil, ale nešlukoval (nevdechoval kouř do plic)«.

Za tento výrok dostal přezdívku »pan opatrný«, kterou potvrdil ještě jednou. Při sexuální aféře s Monikou Lewinskou tvrdil: »Nářadí jsem vytáhl, ale nezasunul«.

Dalším v řadě byl George Bush. Přiznal se a nepřiznal: »Ohledně marihuany odpovídat nebudu. Nemohu. Byl bych špatným příkladem pro mládež.«

S Barackem Obamou opatrnost padla. V knize »Sny mého otce« popsal, jak mu marihuana pomáhala a že byl členem »bandy milovníků kouření, jejímž jediným pravidlem bylo povinné šlukování.

barack-obama Obamova upřímnost má i politický smysl. Demokraté vždy byli k legalizaci konopí vstřícnější a nyní mají pocit, že by za vstřícnost měli být odměněni. Výrobci a prodejci, kteří mají zájem na snížení daní ze svého zboží, začínají demokratům přispívat na volební kampaně. Čísla hovoří sama za sebe. Na Aljašce pokladna demokratů ztučněla o 850 000 dolarů, v Oregonu o 2,3 miliony a na Floridě dokonce o šest milionů. Ti politici, co dříve odmítali drogové peníze, se jich už neštítí. I drogové dolary nepáchnou, uzavírá server.

Jako taková perlička na konec jsem k tomuto článku našel video

zdroj : halonoviny

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!