Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Dokument Konopné pašije o léčbě konopím aneb hon na čarodějnice

Konopné pašije ukazují zákulisí trestního stíhání manželů Dvořákových za léčbu konopím s návrhem trestu nepodmíněně. Dušan Dvořák je zakladatelem odborné společnosti Konopí je lék a za svou práci byl oceněn panem Janem Fischerem. V dokumentu vystoupí onkologicky nemocní lidé, které Dušan Dvořák léčí

dusan dvorak a konopné pašije

Zhruba čtyřicetiminutový dokumentární snímek odhaluje moderní hon na čarodějnice, kdy čarodějnicí je myšleno – léčba konopím. Příběhem provází Dušan Dvořák, neústupný bojovník za legalizaci konopné léčby a náš vzor.

Díky jedinečné a zázračné masti se vyléčí takřka vše. Je tomu skutečně tak? Nejedná se pouze o propagaci konopné rostliny? Skutečně je na místě odlišovat léčebnou bylinu od marihuany? dusan-dvorak-konopné-pašije-dokument Tyto a mnohé další otázky se objeví pozornému divákovi. Dokument  konopné pašije tě donutí zamyslet se nad absurditou, kdy se babička s rakovinou musí plížit černými uličkami, aby sehnala předraženou „bylinu“ na černém trhu.

Na druhou stranu snímek působí příliš účelově, nicméně zhodnoťte sami. Příjemnou zábavu. Dušan je zakladatel Konopí je lék Poslanci a lékaři se v roce 2012 podíleli na změně zákonů známé pod názvem „konopí do lékáren“. Mnoho občanů si dělalo naděje, že se situace pro nemocné zlepší. Opak je pravdou.

Důsledkem těchto zákonů ve skutečnosti je:

-Ještě větší nedostupnost konopí pro nemocné

-Zastavení výzkumu vhodných genetik konopí pro léčbu určitých nemocí -Kriminalizace občanů, zvýšení rizik černého trhu a větší výdaje ze státního rozpočtu

Je smutné vědět, že se tak stalo v zemi, která se na objevech léčivých účinků konopí významně podílela.

NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

Více informací právě zde.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!