Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Herec Jiří Krampol vyhulil spolu s ostatními na pódiu jointa konopí – Dobře Jirko!

Už je na čase, aby se začalo něco dělat, konečně. Mám takový pocit, že démonizace konopí je na ústupu. A jako obvykle a v jiných případech, tomu mohou pomoci slavné osobnosti a celebrity.

krampol hulí konopí Těm se totiž chtějí vždy masy co nejvíce přiblížit a ochutnat, nebo si alespoň připadat výjimečně jako ony. Tento „skandál“ jak bývá označována tato událost tedy beru, jako velmi zajímavý počin a v rámci našeho úsilí o legalizaci jako velice důležitý, i když by to tak na první pohled nemuselo vypadat.

Dlouho očekávaná premiéra čtvrtého dílu uvolněné komedie Kameňák 4 se neobešla bez „skandálu“. Během slavnostní řeči totiž herec Jiří Pomeje (48) přímo na pódiu kouřil jointa konopí. A nejen to! Cigaretu marihuany si herci podzimního trháku předávali mezi sebou.

Slavnostní start dlouho očekávaného Kameňáku 4 posunul hranice toho, co se dosud na filmových premiérách odehrávalo. Když byli totiž všichni hlavní herci tohoto snímku na pódiu, objevil se mezi nimi joint, který pak mezi slavnými osobnostmi koloval. A některým z nich vůbec nevadilo, že na ně míří blesky fotoaparátů. Třeba Jiří Krampol (76) si natáhl, co mu plíce stačily a se slastným výrazem v obličeji nechal zakázané poveselení kolovat.

„Bylo to něco neuvěřitelného. Všude v divadle voněla marihuana a lidi dělali, jakoby se nechumelilo,“ řekl nám jeden z udivených novinářů, který se premiéry v Divadle Palace zúčastnil.

V mediálních kuloárech se nedávno neslo, že si televize Nova, která byla koproducentem filmu, dělala hlavu z toho, že je film hodně protkaný sexuálními scénami, které musely být z filmu pro následné televizní vysílání vystříhány.

A podle toho, co se včera na premiéře dělo, a ostatně i podle filmu samotného rozhodně nešlo o plané řeči a kinoverze Kameňáku 4 je pikantnější než Verhoevenův Základní instinkt a porno s Kateřinou Zemanovou dohromady.

Samotný filmek asi nebude soudě podle hodnocení na csfd nějak zvláště kvalitní, nicméně tato událost nesmí zůstat bez povšimnutí.

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!