Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Hindu Kush – jedna z nejdůležitějších odrůd v konopné historii

Hindu Kush – jedna z nejdůležitějších odrůd v konopné historii

Hindu Kush - jedna z nejdůležitějších odrůd v konopné historii

Ať už Hindu Kush pěstujete, kouříte nebo si pohráváte s jeho genetikou, měli byste o něm vědět, že je jedním z nejdůležitějších kmenů  konopné historie. Jeho genetika je založena na druhu konopí, které se kouřilo již v době, než se naše historie začala zaznamenávat.

Historie odrůdy Hindu Kush

V dnešní době jsou Kush odrůdy velmi oblíbené, ale proč jsou vlastně tak rozšířené? Kush je indica, která si našla svou cestu do rozsáhlého sortimentu moderních hybridů. Mnoho pozoruhodných a silných skunkovitých odrůd v sobě skrývají geny Kushe. Prvotní Hindu Kush byl objeven v Indii na impozantním pohoří, které prochází severním Pákistánem a centrálním Afghánistánem. Tato oblast se nazývá Hindu Kush a zapůjčila své jméno i této pozoruhodné rostlině. Z Hindu Kushe časem vzniklo mnoho nejpopulárnějších odrůd, například světově proslulé kmeny OG Kush nebo Purple Hindu Kush.

Aroma

Z aroma Hindu Kushe hned poznáte, že je to konopí vhodné pro výrobu vynikajícího hashe. Má silnou vůni kvalitního hashe, která je podepřena bohatými poznámky exotického koření a pižma.

Chuť

Pokud jde o samotnou chuť, Hindu Kush vám přinese vše, co slibuje i jeho exotická vůně. Je výrazně sladká a intenzivní se zemitou příchutí. Jeho kouř je bohatý, těžký i chutný a jeho účinek vydrží celé hodiny.

Účinek/léčebné využití

Již po pár hitech poznáte s čím máte co do činění. Tato silná odrůda vytváří pocit letargie a relaxace. Její nádherný mozkový efekt vás rychle uvede do stavu relaxace a spokojenosti, který vám vydrží několik dlouhých hodin. Je to ideální kmen pro sledování filmu nebo poslech hudby. V lékařských kruzích se Hindu Kush využívá pro léčbu nespavosti, bolesti svalů a okamžité úlevy od stresu.

Pěstění Hindu Kushe

Hindu Kush - jedna z nejdůležitějších odrůd v konopné historii

Vzhledem k tomu, že rostlina původně pochází z hornatého regionu Hindu Kush, není příliš náročná k pěstění. Dokonce i v chladnějších severních klimatech se jí může překvapivě dobře dařit venku. Rostlina zřídka kdy vyroste více než 120 cm na výšku. Její struktura je robustní a produkuje nádherné palice s vysokým obsahem THC.

Pokud se o ni budete dobře starat, dokáže vám vyprodukovat až 400 g kvalitní marihuany na každý čtvereční metr růstového prostoru. To znamená, že čím více slunečního světla nebo kvalitního umělého osvětlení, tím lépe! Doba kvetení Hindu Kushe je asi devět týdnů.

Pokud byste si samy chtěli vypěstovat Hindu Kush, pak si jeho semena můžete zakoupit také u nás.

Souhrnné informace:

Typ: Indica Landrace
Výška rostliny: Až 120 cm
úroveň THC: Až 20%
Vhodná pro pěstění: Outdoor i indoor
Výtěžek: 400 g/m2
Doba květu indoor: 49 dní
Efekt:  Uvolnující a relaxační