Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Jak vyrobit BHO konopný extrakt z pryskyřice konopí

[Konopná pryskyřice a výroba extraktů, budoucnost v léčení konopím

Konopné koncentráty, výtažky a extrakty z konopí skočili v poslední době do popředí zájmu. Zvýšil se počet pacientů, kteří se léčí pomocí konopí a tedy došlo i k nárustu prodeje různých přístrojů a prostředků pro konzumaci, či výrobu výtažků, které nám umožňují užívání vysokých dávek léčebných kanabinoidů během chvíle.

Dá se říci, že poslední dobou panoval názor, že čím více je v extraktu přítomno THC, či CBD, tím lepší je daný výtažek z konopí. Avšak poslední dobou s rostoucí znalostí o terpenech, flavonoidech a jejich účinku s kanabinoidy v konopí přinesly nový pohled. Jedná se o terpenové výtažky.

[/two_third]

Co je konopná pryskyčice + terpeny? aneb co je BHO olej

oil extrakt, hb oil, honey bee oil, hash oil, bongo

Pokud sleduje dění na konopné scéně a zejména už víte něco o výtažcích z konopí, pak jste se pravděpodobně setkali s pojmy jako Holly water (svěcená voda). Ve skutečnosti se jedná o BHO (butane hash oil). Výhodou BHO je, že kromě velkého množství THC a CBD léčebných kanabinoidů obsahuje velké množství terpenů (až 20%).

Co jsou terpeny?

Terpen – přírodní sloučenina, hojně rozšířená v rostlinách jako jejich sekundární metabolity. Molekuly jsou vybudovány ze dvou nebo více, řetězovitě spojených molekul izoprénu.

Jaké jsou výhody Honey bee oleje?

oil extrakt, hb oil, honey bee oil, hash oil, bongo Obecně se dá říci, že největší výhoda konzumace konopných výtažků je, že aby jste do těla dostali požadované množství léčivé látky obsažené v konopí, nemusíte už vykouřit pytel trávy.

Dále se v oleji uchovává velké množství zmiňovaných terpenů a dalších látek, které v komplexním měřítku mají vliv na účinnost léčby. Ideální je dělat extrakt z konopí z čerstvé sušiny a samozřejmě kvalitní genetiky konopí, ideálně přímo určené pro léčebné použití.

Většina výrobců extraktů a koncentrátů dává přednost materiálu, který byl vysušen (dekarboxylován) stejně jako by se jednalo o prodej sušeného konopí konečnému spotřebiteli. Eric Heisenberg, jeho další následovníci v technologii „Rosin Tech“ a také jejich oceňovaný produkt „Terpen Sap“ jsou vyráběny za použití čerstvě sbíraných rostlin, což vedlo k označení „Live Rosin – živá pryskyřice, nebo svěcená voda.“ Tento proces umožňuje, udržet mnohem více originální vůně a chuti z jednotlivých profilů rostliny.

Jak si vyrobit Honey bee konopný olej doma

Nejjednodušší metoda výroby extraktu, pokud nebudete chtít vyrábět butanovou verzi je použít přístroj na výrobu konopného oleje Tarik Rosin T-REX, který máme vyzkoušený a funguje skvěle.

Druhy výtažků z konopí

Druhy výtažků z konopí

Otázky ohledně extrakce konopí zde budou čím dál více, přece jen, je to moderní a neprozkoumané. Čím více budeme zkoumat jednotlivé procesy extrakce, tím více si budou moci pacienti vybírat z těch nejlepších a nejefektivnějších léčebných konopných extraktů na trhu! Jak se konopí stále více stává dostupným a známým, objevují a rozvíjejí se nové extrakční procesy, a to je jen pozitivní zpráva pro konopnou budoucnost. Ostatně fenoménu BHO máme věnovánu celou kategorii produktů

Butanová metoda