Konopný výtažek, neboli Fénixovy slzy, to je název pro připravený extrakt z konopí a který má výrazné léčebné účinky, o kterých se dočtete níže

Fénixovy slzy informace

Profesor Lumír HanušLumír Hanuš se konopí věnuje od roku 1970. Je to biochemik českého původu a jeho práce má obrovský význam pro to, aby moderní medicína dokázala akceptovat to, co se vědělo vždy. Totiž, že konopí lze právem považovat za všelék.

Profesor Hanuš se podílel na výzkumu endogenních kanabinoidů a dokázal izolovat látku anandamid, která se váže na kanabinoidní receptor.

Anandamid je buďto neuromodulátor nebo neuromediátor (nervový přenašeč vzruchů). Je to molekulární „posel”, který hraje roli v bolesti, úzkosti, chuti k jídlu, paměti a plodnosti. Podílí se také na regulaci synaptické transmise (přenosu informace z jedné buňky na druhou).

Lidé už jsou ale tak zblblí protidrogovou propagandou, že se jim i ty nejjednodušší věci musí vysvětlovat znovu a znovu. To vymývání mozků se opravdu povedlo – jinak by tato nejužitečnější a nejléčivější rostlina na světě nemohla být tak systematicky potírána.

Historie užívání konopí

VenušePrvní (byť ne zcela potvrzené) nálezy konopí pocházejí z jižní Moravy z dob paleolitu před 26 000 lety. Našly se negativní otisky vláken. Rostlinný materiál se nezachoval, ale vzhledem k tomu, že se podle pylových zrn vědělo, že tehdy konopí na Moravě již rostlo, lze usuzovat, že se jednalo buď o konopí, nebo kopřivy. Najdou-li se kvalitnější otisky, bude možno přesně určit, o kterou rostlinu se jednalo, a to by byl nejstarší důkaz o konopí.

Terakotovy vojaciPotvrzeno a na papyru zachyceno je ale to, že se v Číně konopí používalo jako přadná rostlina již před 6000 lety. První známý záznam o použití konopí jako léku pochází z doby vlády císaře Chen Nunga před 4700 lety – a už tehdy se používalo proti malárii, zácpě, revmatickým bolestem, roztržitosti a ženským poruchám. Z doby před 4500 lety se zachovaly předměty z hrobu šamana, kde byly nalezeny konopné listy a semena. Ve vlasech šamana se přítomnost konopí neprokázala, ale lze usuzovat, že se používalo při šamanských rituálech, tudíž pravděpodobně i při léčení.

asyrie valecniciV Asýrii se z doby 3000 až 2000 př. n. l. zachovala knihovna s hliněnými deskami s lékopisy, ze kterých je patrné, že nejdůležitějšími rostlinami pro léčbu byl mák a konopí. Pro konopí používali různé názvy podle způsobu užití – gurgurru pro konopné provazy a lana, quunabu pro konopí používané při náboženských obřadech, azalla pro konopí používané při neurologických chorobách a gan-zi-gun-nu, což označovalo „drogu, která ti vezme duši“.

Pyramidy v EgypteV Egyptě před 3700 lety se konopí nazývalo šm-šm-tu. V Ebersově papyru z roku 1500 př. n. l. se píše o „konopí rozdrceném v medu a vloženém do její vagíny“ a léčbě zánětu na nehtu prstu. V Indii se v Atharva Védě doslova říká, že „konopí chrání člověka před nemocemi a prodlužuje léta života, která máme před sebou“. Konopí si tehdy velice vážili a věděli, že je to léčivá rostlina. Plinius starší v roce 79 n. l. psal o konopí jako o analgetiku při léčbě ztuhlých kloubů a dny. Přibližně ve stejné době (v roce 90 n. l.) se o účincích máčeného konopného kořene proti bolesti kloubů a dně zmínil i Dioscorides: „Když se namočený kořen položí na záněty, uklidňuje je, odstraňuje otok a rozptyluje ztuhlost v zanícených kloubech.

Užívání konopí versus věda

Lecebne konopiMá-li konopí léčivé účinky, logicky by mělo mít i léčivé využití. Pan Hanuš hned na prvním místě uvedl bronchodilatační účinky (že konopí rozšiřuje průdušky a lépe se po něm dýchá). Poskytuje dočasnou úlevu při astmatických záchvatech.

Účinně léčí astma, sennou rýmu, potíže s dechem a veškeré nemoci v krku, rýmu, opary a podráždění průdušek. Nedoporučuje se dětem mladším šesti let.

Profesor KršiakA je to tady zase – ten magický kruh. „Vědecky neprokázáno…“ Takovými argumenty se bude bránit šíření používání konopí a jiných tradičních i netradičních způsobů léčby ještě dlouhá léta. (Pro férovost je zde ale nutno dodat, že se profesor Kršiak ve svém posudku musí držet odborných výsledků a v podstatě nemá prostor pro vyjadřování svých názorů nebo zkušeností jednotlivých pacientů.

Není-li to „prokázáno“, měly by se okamžitě iniciovat studie, aby to „prokázáno“ bylo. Nebude to zas takový problém. Můžeme okamžitě navrhnout řadu témat. Peněz ze státního rozpočtu se promrhává tolik, že by se nějaká ta úspora, ze které by se to zaplatilo, mohla najít. Třeba z peněz, které jsou úchylně vynakládány na prevenci užívání konopí dětmi. (Nebyla by více na místě prevence užívání chemoterapie dětmi? Tam dochází ke skutečným škodám a ztrátám na životech.)

Možná by se to pokrylo i z pouhých (ne)nákladů na léčbu experimentální skupiny. Vezmeme-li sto lidí, za které měsíčně nezaplatíme tři miliony (to může být cena jedné dávky tzv. biochemoterapie, nové metody, která se u nás údajně poskytuje pouze lidem do 40 let – dříve to bylo do 45 let, nyní nejsou peníze, takže do 40 – zdravíme všechny jednačtyřicetileté), máme hned 300 milionů korun českých na výzkum, za rok tři miliardy. Za sto lidí, kteří se každý měsíc vyléčí sami v teple domova, bez nutnosti zažívat špitální řád. Chtějí-li rozhodovatelé opravdu chránit naše zdraví a lékaři nepracují s nejstarším, nejbezpečnějším a pravděpodobně nejúčinnějším lékem, je něco špatně.

Příklady využití konopí v léčbě

Fénixovy slzy léčebné účinkyantiemetické účinky (proti zvracení a dávení) – konopí na toto působí stoprocentně, v Izraeli to vyzkoušeli na 600 dětech a dnes se užívá běžně. Konopí také povzbuzuje chuť k jídlu, což lze s výhodou užívat u lidí, kteří jsou nemocní a nemají chuť k jídlu a jejich tělo chátrá.

Přibývají pak na váze, což pomáhá při boji proti nemoci. Např. při paliativní léčbě anorexie způsobené opiáty, antivirálními léky nebo nemocemi souvisejícími s AIDS či pokročilými stádii rakoviny;
analgetické účinky (proti bolesti) – např. při rakovině nebo pooperačních bolestech. Úspěšně odstraňuje i fantomové bolesti (např. bolesti prstů na amputovaných končetinách apod.);
výrazné antibakteriální účinky (v gramu výtažku jsou pozitivní mikroorganizmy včetně řady patogenních mikrobů);
svalová ochablost, křečová spasticita – např. při roztroušené skleróze, dětské mozkové obrně či poranění míchy;
zelený zákal – tzn. vysoký nitrooční tlak, který působí na nervy, což vede ke ztrátě zraku. Konopí tento tlak snižuje; protikřečové účinky – např. při epilepsii;
transplantace kostní dřeně; remodelace kostí; posttraumatická bolest;
poruchy pohybového ústrojí – Huntingtonova choroba, Parkinsonova choroba, Tourettův syndrom, mimovolné pohyby;
protizánětlivé účinky (kompetitivně inhibuje acetylcholinesterázu a zabraňuje jí vyvolané hromadění b-amyloidu);
při Alzheimerově nemoci nebo revmatoidní artritidě;
neuroprotektivní účinky – použití při zranění hlavy. Rychleji obnovuje všechny narušené funkce, např. při úrazech hlavy nebo mozkové mrtvici – zde je důležité podat konopí během prvních tří nebo čtyř hodin – zabraňuje vzniku otoků a dalším škodám. Ona ta idea, že by konopí měli mít v každé sanitce, není úplně scestná.

Vše to souvisí s kanabinoidními receptory CB1 a CB2. CB1 receptory se nachází v mozkové kůře, hippokampu, bazální ganglii, mozečku a ovlivňuje rozmnožovací systém. CB2 receptor se nachází v lymfatických orgánech: slezina, brzlík, mandle, kostní dřeň, slinivka, makrofágy, leukocyty.

Endokanabinoidy ovlivňují např. následující fyziologické systémy a stavy: bolest, pohyb, chuť k jídlu, stravování, průtok krve mozkem, imunitní systém, rozmnožování, krevní tlak, stres, nálada, tvorba kostí, dávení/zvracení, úzkost, neuroprotekce, záněty, paměť, zažívací trakt. Po kouření marihuany se mj. projevují tři typické účinky: povzbuzení chuti k jídlu, odstranění úzkosti, uklidnění.

Souvisí to s přítomností kanabinoidních receptorů v hypotalamu a limbickém systému (ten je zodpovědný za emoční chování a leží zde kořeny strachu, agrese, touhy a radosti. Endokanabinoidy zřejmě mají obecnou funkci jako faktory odstraňující stres. Endokanabinoidní systém by mohl mít terapeutické využití při léčbě nemocí spojených s nepřiměřeným uchováváním nežádoucích vzpomínek nebo nepřiměřenými reakcemi na nežádoucí stavy, jakými jsou poruchy způsobené posttraumatickým stresem, stavy úzkosti a některé formy chronických.

Rick Simpson

Rick SimpsonPřed lety přišel na to, jak konopným výtažkem léčit rakovinu, cukrovku, chronické bolesti, infekce, záněty, popáleniny, vředy, bradavice, mateřská znaménka, migrény, astma, úzkost, paranoiu, depresi, nespavost, jizvy, lupénku, zelený zákal, vysoký krevní tlak, roztroušenou sklerózu a mnoho dalších nemocí.

Není k tomu potřeba nic velkého, prostě se vezme půl kila co nejkvalitnějšího konopí, zalije se rozpouštědlem (technický nebo raději lékařský benzín, isopropyl alkohol, petrol éter), dvě tři minuty se to drtí a míchá, slije, znovu přelije a postup se opakuje. Vzniklá kapalina se nalije do hrnce na rýži, na který se namíří puštěný ventilátor a odpařuje se. Ke konci odpařování se přidá pár kapek vody, aby se uvolnily i zbytky rozpouštědla. Pak se to slije do menšího koflíku a dá na pár hodin doodpařit na ohřívač na kafe, radiátor. Všechny tyto informace zveřejnil a seznámil s nimi všechny zainteresované instituce. Nikdo ale samozřejmě nehnul ani prstem. Ono dokud se to netýká vás samotných nebo vaší rodiny, tak to člověka moc nezajímá. Chce tedy systém opravdu dělat něco pro lidi

Fénixovy slzy návod na výrobu

Rozhovor o fenoménu Fénixovy slzy

Náklady na vypěstování pole konopí jsou stejné jako náklady na vypěstování pole kukuřice. Konopí z jednoho pole ale na rozdíl od geneticky zmodifikované kukuřice dokáže vyléčit tisíce lidí z rakoviny, roztroušené sklerózy, astmatu, působí proti demenci a Alzheimerově nemoci. Lze je ale také použít na spoustu potíží, o kterých to dnes ani nevíme. Nemá škodlivé vedlejší účinky, které by dokázaly ospravedlnit to, že je zakázáno.

Útěk před lékem, dokument o fénixových slzách

O tom, jestli lidé chtějí nebo nechtějí užívat nějakou rostlinu, by si měli rozhodovat především sami. Vláda nemá žádné právo nařizovat, jestli se konopí bude nebo nebude užívat. Ta rostlina tady rostla vždycky a vždycky tady taky růst bude. Jejich šlechetné obavy o to, aby si někdo náhodou neublížil a aby konopí náhodou „neužívaly děti“, by se měly domyslet do konce a měly by se při tom zvážit přínosy versus ztráty.

Deset procent lidí má tzv. návykovou osobnost a vytvoří si návyk na prakticky čemkoli. Konopí je ale, jak známo, nenávykové a nevytváří se na něm závislost.

Je to zcela přirozená součást lidského potravního řetězce a nic lepšího na této planetě neseženete – konopné semínko je např. optimální zdrojem esenciálních nenasycených kyselin omega 3, 6 a 9 a proteinů. Čtyři litry etanolu lze z konopí vyrobit za přibližně deset korun. Konopné vlákno má obrovskou pevnost v tahu a trvanlivost. Lze z něj vyrobit přes padesát tisíc výrobků, od lan po krajky. Konopné pazdeří (výčesky zbylé po odstranění vláken) obsahuje 70 % celulózy a lze z nich vyrobit přes dvacet pět tisíc výrobků – od dynamitu po celofán. Při výrobě papíru a textilií z konopí není nutno užívat jedovaté chemikálie. Konopným papírem by bylo možno nahradit veškerou spotřebu papíru – a kvůli papírnám už by se nemusel pokácet jediný strom.

priroda

Jedním ze zásadních témat Rickových přednášek byla léčba rakoviny konopným výtažkem. Rick je velký odpůrce chemoterapie a má k tomu řadu důvodů. Jedním z těch zásadních je, že je to jed a žíravina.

K léčbě rakoviny se používá i ozařování. I to produkuje zajímavé a špatně se hojící výsledky. To, že se tyto metody stále používají, je víceméně s podivem. I profesor Hanuš připomněl, že v medicínském světě jsou již považovány za zastaralé a překonané, přesto se ale stále používají. A to i tehdy, když se ví, že na daný typ rakoviny (např. plic) nezabírají. Linus Pauling, dvojnásobný držitel Nobelovy ceny, již před léty napsal, že by „každý měl vědět, že většina výzkumů v oblasti rakoviny je pouhý podvod a že velké organizace, které se zabývají výzkumem rakoviny, zanedbávají své povinnosti vůči lidem, kteří je podporují“.

Fakta o neúspěšnosti této léčby taky nejsou žádným tajemstvím, u některých typů rakoviny je úspěšnost léčby s bídou (a jestli vůbec) patnáctiprocentní a onkologové leckdy počítají v řádu dní, týdnů nebo měsíců (a to už je mnohdy považováno za zázrak). I při tzv. úspěšném vyléčení nádoru ale není žádný důvod jásat. Podle Samuela Epsteina „chemoterapie a ozařování může zvýšit pravděpodobnost opětovného výskytu rakoviny až stokrát“. A to vůbec nemluvíme o tom, že přeživší pacienti obvykle dostanou cukrovku a léčba následků těchto metod není otázkou dnů ani měsíců.

Každou dávkou chemoterapie si trávíte všechny orgány v těle. Rick měl spoustu případů lidí, kteří si úspěšně vyléčili rakovinu a měli to potvrzeno i od lékařů. Po pár měsících ale onemocněli, šli do nemocnice, kde jim samozřejmě ze všeho nejdřív kontrolovali, jestli se jim nevrátila rakovina. Tu ale neměli. Umřeli jen a jen na následky chemoterapie a ozařování. Proto říká všem, kteří mají za sebou hodně dávek chemky a ozařování, aby nepřestali užívat výtažek po první šedesátigramové dávce. Možná budou muset využívat dvě nebo tři dávky, než se odstraní všechny škody z předchozí „léčby“.

Naštěstí se ale i ve světě zdravotnických profesionálů najdou světlé výjimky, které před poznatky o konopném výtažku nezavírají oči. Leč i ti stále musí postupovat podle předpisů…

list-konopiVýtažek lze vyrobit levněji než aspirin. Tak proč lidé stále zbytečně umírají? Nikdo nepochybuje o tom, že vás doktoři dokážou dát dohromady třeba po bouračce. Když ale přijde na vážné choroby, jde jejich úspěšnost prudce dolů. Bude-li vám dnes diagnostikována vážná forma rakoviny, je vaše šance na přežití pěti let sotva tříprocentní.

Rickovu rozhořčení se lze těžko divit. Je mu zatěžko pochopit, jak může sám se sebou vydržet někdo, kdo se živí tím, že dává chemoterapii dětem, a přitom ví, že je tím vlastně zabíjí. Nedá mu spát ani nebezpečnost používaných léků. Vysvětluje to na příkladu, kdy by před vás dal kýbl s konopným výtažkem a druhý s aspirinem a do ruky vám dal lžíci. I kdybyste snědli všechen výtažek, který budete mít před sebou, tak to přežijete. Možná budete pár měsíců spát, ale přežijete a nijak vám to neuškodí. Kolik ale takhle sníte aspirinu? Jednu dvě lžíce a je po vás.

Neméně zajímavé jsou i výsledky tzv. testů legal dose 50 (test 50 % smrtelné dávky), který se standardně provádí pro všechny léky. Dělá se to tak, že se vezme skupina myší, kterým se postupně každý den zvyšují dávky, dokud polovina z nich nezemře. Při pokusech s konopným výtažkem se výzkumníkům nepodařilo usmrtit ani jednu myšičku, ačkoli zvyšovali dávky na téměř neuvěřitelné hodnoty. Na této planetě neexistuje bezpečnější a účinnější lék. Neměli by lékaři pracovat spíše pro nás než pro velké farmaceutické firmy?

Jakmile uvidíte, jaké zázraky tato rostlina dokáže, nepochopíte, proč by někdo měl nebo chtěl užívat chemické léky

Před padesáti lety jste přišli k lékaři, ten vám dal nějaký lék, který jste měsíc užívali, a bylo to. Dnes vám dají lék, který má nějaké vedlejší účinky, které se musí řešit zase dalším lékem. A tak se postupně dostanete do spirály, a než se nadějete, jíte denně šest nebo osm různých prášků.

PráškováníDo toho ale nezapomeňme, že jsme každý jiný. Neexistují dva stejní lidé. Lékař tedy nikdy nemůže vědět dopředu, co vyvolá kombinace předepsaných léků. Podobně je tomu s chemoterapií – budou-li mít dva lidé naprosto stejnou rakovinu a dostanou naprostou stejnou chemoterapii, mohou na ni zareagovat velmi rozdílně. V podstatě jde jen o to, jakou máme snášenlivost na jedy. Někdo absolvuje dvacet dávek a nevypadají mu ani vlasy, jiný může umřít při první dávce. Copak to lékaři nevědí? Já osobně bych ozařování ani chemoterapii nenechal dát ani psovi. To, co dělají, je prostě a jednoduše vražda. A to musí skončit. A je na nás, aby k tomu došlo.

V Kanadě zemře někdo na rakovinu každých osm minut. Ať už jste kdokoli, smrt někoho z vašich blízkých vás vždycky poznamená a vezme si z vás kousek s sebou. Potíž současných konopných aktivit je v tom, že jsou mylně zaměřeny na to, aby se konopí dostalo pod kontrolu, zlegalizovalo a zdanilo. Takže oni nám konopí budou celá desetiletí odepírat a nechají nás chcípat a teď by ho chtěli zdanit? Od nás nedostanou ani halíř, tím si můžou být naprosto jisti, říká Rick.

Rick všem říká, aby mu nevěřili ani slovo a raději si to sami vyzkoušeli. Stačí třicet gramů kvalitního konopí, ze kterého si udělají tři až čtyři gramy výtažku. Pak ať si najdou někoho s rakovinou kůže, namažou ho a podívají se, co se stane. Jestli to, co uvidí, není léčba rakoviny, tak co to je?

Říkali vám někdy rodiče, že by pro vás mohl být dobrý nějaký jed? Nebo ozařování? Něco takového vám snad může namluvit jen pomatenec. Smutná pravda je ale taková, že lékaři sami často tyto léčby odmítají podstoupit. Je to prostě plánovaná vražda a šílenství, které musí skončit.

Za Rickem chodí spousta lidí s artrózami, cukrovkou nebo terminální rakovinou. Artritida obvykle mizí během měsíce, inzulín si přestávají píchat během šesti týdnů, kdy znovu začne fungovat slinivka, a rakovina obvykle mizí během devadesáti dnů. Skvělých výsledků se dosahuje např. s Leugerovou chorobou, Crohnovou nemocí nebo roztroušenou sklerózou. Tu je konopným výtažkem možno zcela vyléčit. Velmi přitom záleží na tom, kdy se začne s léčbou. Čím dříve, tím lépe. Čerstvě diagnostikované pacienty s roztroušenou sklerózou je možno zcela vyléčit poměrně rychle, u pacientů, kteří už jsou poškozeni následky choroby, to trvá déle. Ale jde to.

Jak výtažek užívat? To už si necháme vysvětlit přímo od Ricka

„Začněte opravdu malou kapičkou třikrát denně – ráno, někdy odpoledne a pak hodinu před tím, než budete chtít jít do postele. Kapičku si dáte na prst, stáhnete si ji o spodní zuby, zapijete trochou chladného nápoje, v ústech se vytvoří kulička, kterou spolknete. Zbytek je možno rozmazat po dásních. Po čtyřech dnech zvyšte dávku na kapku o velikosti zrnka rýže. Pak po čtyřech dnech na dvě zrnka rýže. Pak tři. Během pěti šesti týdnů jsou lidé obvykle schopni užívat za den gram výtažku, tj. přibližně třetinu gramu třikrát denně. Na této dávce pak mohou zůstat, dokud se nevyléčí. Máte-li ale např. vážnou formu rakoviny, měli byste potřebnou dávku využívat co nejrychleji. Doslova jde o to zaplavit tělo THC.

Zdravotníci by s naprostým přehledem mohli lidem vpravovat výtažek injekčně přímo do nádorů. Na pokusných zvířatech to už dělají léta, pokusy s lidmi jim ale asi nahánějí strach. Proč, to mi není jasné. Jestli tam mají v nemocnici lidi, kteří jim tam stejně umřou, tak o co přesně jim jde?

Výtažkem lze podle našich zkušeností nahradit téměř všechna farmaka a vyřešit téměř všechny zdravotní problémy

fenixovy slzyLidem, kteří s léčbou začínají, obvykle říkám, ať počítají s tím, že jim výtažek sníží krevní tlak. Užíváte-li tedy nějaké prášky na snížení tlaku, mohl by vám klesnout až příliš nízko. Na začátku léčby by si lidé měli kontrolovat tlak a neužívat žádné další léky, které nezbytně nemusí užívat.

Ze začátku je hlavním vedlejším účinkem výtažku spánek. Lidi po něm prostě hodně a dobře spí. Během tří až čtyř týdnů ale únava přes den obvykle zmizí a vše se vrací do normálu.

Všem, kteří začínají s léčbou, doporučuji, aby počkali s řízením, dokud si na výtažek trochu nezvyknou a nesžijí se s ním. Jakmile si na něj trochu zvyknete, nebude vám nijak zhoršovat motorické dovednosti a s řízením nebudete mít potíže. Na výtažku může řídit kdokoli, jen si to chce na něj zvyknout.

Žádný negativní nebo rizikový aspekt užívání konopného výtažku jsme nezjistili. Když jsem s tím před lety začínal, míval jsem hrozný strach, že tím někoho můžu zabít. Člověk byl plný všech těch lží, které nám servírovali od mládí. Jako třeba že se máte konopí širokým obloukem vyhnout, pokud máte předpoklady ke schizofrenii. Tohle je naprostá hloupost, schizofreniků jsem už léčil desítky a výtažek na ně působí fantasticky. Navíc se podívejte na počty schizofreniků před čtyřiceti lety dvaceti lety a teď. Moc se neliší. Počet lidí, kteří aktivně užívají konopí, se za tu dobu ale třeba ztisícinásobil. To bychom těch schizofreniků asi museli mít víc, kdyby to s tou marihuánou a schizofrenií platilo…

nixon pri projevu proti konopiJá to slovo marihuana nemám rád. Je to termín s rasisticky laděným podtextem, který se začal používat, aby zmátli veřejnost. Konopí znal každý, marihuanu nikdo. Proto se jim taky podařilo prosadit ty jejich zákazy a zákony. Lidi, kteří se účastnili toho slavného devadesátisekundového projednávání zákona o zákazu „marihuany“, tehdy ani nevěděli, o čem se mluví a o čem vlastně rozhodují. „Chtějí zakázat jakousi marihuanu. Já ani nevím, co to je, tak ať si to klidně zakážou.“ Až po jednání zjistili, že vlastně zakázali konopí, jednu z tehdy nejběžnějších a nejvýznamnějších zemědělských plodin.

Konopí je s námi opravdu už staletí nebo tisíciletí. Pěstoval je i George Washington. V jednom dopise píše, že příliš pozdě oddělil samce od samic…

Doktor Bob Melamede třeba uvádí, že konopím nelze léčit tuberkulózu. Tomu já ale nevěřím. Podle toho, jak pomáhá s plicními problémy, mi to prostě nesedí. Navíc mi tady povídali o studii Konopí jako lék z padesátých let, kdy léčili tuberkulózu pouhými konopnými semínky. Takže je to nutno probádat a získat nějaké důkazy. Ale i kdyby to na krásno na tuberkulózu nezabíralo, tak co? Tak se bude vědět, že se to na ni nehodí, ale stále nám zbude nespočet dalších způsobů využití. I kdyby to mělo být třeba jen na cukrovku.

Při léčbě rakoviny plic doporučuji, aby lidé kromě výtažku ještě konopí kouřili z vaporizéru. Stačí několikrát denně jeden nebo dva šluky. Rakovina je tak atakována jednak přímo v plicích kouřením, jednak z krevního oběhu, velmi se tak zesiluje účinek léčby.

Samozřejmě určitě existují i jiné možnosti léčby rakoviny. Otázka ale je, jaké další vedlejší účinky mají (obvykle to bývají třesy a nevolnost) a jestli se v nich neužívají chemikálie. Konopný výtažek podle našich zjištění představuje tu nejméně zhoubnou metodu léčby rakoviny a je to rozhodně největší „zabiják rakoviny“ na této planetě.

fenixovy-slzyJako udržovací dávku po vyléčení rakoviny obvykle radím užívat za rok šest až dvanáct gramů výtažku. Prostě dvě tři čtyři kapky týdně, třeba před spaním. Samozřejmě by asi bylo nejlepší užívat řekněme gram za měsíc, většině by ale pravděpodobně stačilo i půl gramu výtažku.

Stejně tak bych ale absolvování jedné šedesátigramové dávky doporučil všem čtyřicátníkům a padesátníkům. Aby ji prostě využívali tak, jako kdyby měli rakovinu v posledním stádiu. „Zresetuje“ se jim tělo, proběhne detoxifikace organismu a vrátí se na svou přirozenou váhu.

Dalším ožehavým tématem jsou vakcíny. Jestli zvažujete, že byste se chtěli nechat naočkovat proti chřipce, dobře to zvažte. Je to velmi nebezpečný hazard. Mnoho informací najdete na webových stránkách Rebeccy Carley (www.drcarley.com). Máte-li strach z chřipky, zajistěte si raději konopný výtažek. Účinnější prostředek proti chřipce stejně nenajdete. O tzv. vakcínách proti rakovině raději ani nebudeme mluvit.

Za posledních pět let jsem měl chřipku jen dvakrát. Když na mě začne „lézt“, řeším to velmi jednoduše – jakmile ucítím první příznaky škrábání v krku nebo kašle, stačí si dát výtažek třeba na lžičku, namazat si ho na zadní část jazyka a rozetřít. Kašel pak nepropuká. Možná chřipku trochu ucítíte v hlavě, v těle ale škody nenadělá. Neříkám, že je to lék na chřipku, umí s ní ale velmi účinně pomoci.

Výtažek se vždy snažte vyrábět z toho nejkvalitnějšího konopí, ke kterému se dostanete. Nijak neušetříte, když si pořídíte konopí nižší kvality – jen vyrobíte méně výtažku, který navíc nebude tak kvalitní. Já to dělám tak, že lidem účtuji jen náklady za práci. Když si přinesou vlastní konopí, nestojí to nic moc. Když je pro ně musím koupit, musí ho zaplatit. Nemůžu to financovat, to je pochopitelné. Samozřejmě nejvíc doporučuji konopí indické. Třeba z Bílé vdovy vzniká krásný jantarový výtažek, z odrůdy Bubblegum je výtažek úplně černý. Je ale taky velmi účinný. Odrůd je ale mnoho a každá je v něčem unikátní.

Stejně by mě zajímalo, jak to budou vlády lidem vysvětlovat, až se konopí povolí a všem zpřístupní. Po všech těch lžích to nebudou mít snadné. To je ale jejich problém. Já prostě cítím a vím, že dělám správnou věc. Jestli na to lidi nezareagují, je to jejich věc. Je to koneckonců jejich život. Mým úkolem není prosazovat tuhle medicínu za každou cenu a nutit ji každému. Já se prostě a jednoduše snažím přivést koně k vodě. Jestli se jí napijí, je už jen na nich.“

NOVINKA: Nyní u nás můžete objednat i legální konopný výtažek CBD, jehož léčivý potenciál hraje zásadní roli v léčivých vlastnostech Fénixových slz.

Více informací právě zde.

 

Zdroj : zdravi-z-prirody

Akce semena konopi Nuka Seeds

244 komentářů

 1. kde lze koupit kvalitní Fenixovy slzy . Mám Crohnovu chorobu s postižením kloubů, nemám tlusté střevo - ileostomie. Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  1. Dobrý den........Muj pejsek má nádory na hrubom čreve i na mechure..Chci poradit..Dekuji....

   Odpovědět
   1. Dobrý den

    u pejsků zabírají velice dobře FS ovšem dávkování se musí přizpůsobit váze pejska a musíte být opravdu opatrná. Na váš email vám pošleme kontakt.

    Odpovědět
 2. Prosim vas gde si to muzem koupit nas otec ma rakovinu..dekujem xa pochopeni..

  Odpovědět
  1. Dobry den dostali jste odpoved kde muzete koupit ty fenixovy slzy,a jestli jste je sehnali i nejak to pomohlo,muj tatinek take ma rakovinu plic,i hledam kontakt kde nejlepe to koupit a overene,dekuji

   Odpovědět
   1. Kontakt vám byl odeslán.

    Odpovědět
    1. Dobrý den, mohu poprosit o kontakt, kde koupit FS?
     Děkuji

     Odpovědět
    2. Prosím o kontakt, kde koupit Fénixovy slzy. Mám rakovinu plic.

     Odpovědět
    3. Dobry den, velmi bych ocenila pomoc

     Odpovědět
     1. Kontakt vám byl odeslán.

      Odpovědět
    4. Dobrý den,mohu vás poprosit o zaslání kontaktu na prodejce FS Děkuji Dana

     Odpovědět
     1. Kontakt vám byl odeslán.

      Odpovědět
    5. Dobrý den
     také prosím o kontakt na zdena.01@seznam.cz
     moc děkuji

     Odpovědět
     1. Kontakt vám byl odeslán.

      Odpovědět
 3. Dobrý den,
  nabízím nemocným lidem nasměrování při shánení FS.
  aurorall@gmx.com

  Odpovědět
 4. dobrý večer
  poprosím o zaslanie kontaktu na overaných predajcov fenixových slz, pre moju mamu ktorej bol diagnostikovaný tumor na pankrease.
  Za odpoved Vám vopred ďakujem
  Môj kontakt
  olah.bronislav@gmail.com

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
   1. Dobry den, po rakovine prsu a metastazech v uzlinach se mi do roka a do dne rakovina vratila v podobe metastaz... lymfaticke uzliny,plice,kosti a jatra.Mam 36let a 2 letou dceru. Zkousim vsechno,tentokrat jsdm uz musela podstoupit i chemoterapii.Prosim Vas,poslete mi,kde muzu koupit kvalitni FS.
    Dekuji Vam velice Eva.

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
     1. Dobrý den, tetě se vrátila rakovina prsu.. Slzy ji při léčbě pomáhaly. Bohužel už nejsou, máte nějaký kontakt na ověřeného prodejce... Děkuji.

      Odpovědět
     2. Odeslán kontakt

      Odpovědět
  2. Mrknete jeste na MUDr. Michael Kucera.Sama uzivam a hodne me to drzi byt fit.
   Klidne mi napiste email na kava.cz@post.cz a poslu Vam telefonni kontakt.

   Odpovědět
   1. Dobry den,za kontakt budu moc rada.
    Poslete mi ho prosim na
    petracad@seznam.cz.
    Diky Petra

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
 5. Dobrý den, chtěli bych sehnat fénixovy slzy pro mají mámu která se léčí s Boreliózou. Budu ráda za každé info. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
   1. Dobrý den, smím také poprosit o bližší informace? Bojujeme s rakovinou vaječníků a rádi bychom přešli na přírodní způsob léčby. Moc děkuji za pomoc.

    Odpovědět
  2. Odeslán kontakt

   Odpovědět
 6. Dobrý den, prosím o kontakt, kde bych mohl sehnat fenixovy slzy pro manželku, léčí se s astmatem, boreliozou, vysokým krevním tlakem a vyšší hladinou cukru v krvi, moc děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 7. Zdravím.Trpím periferní neuropatií,glaukomem, hypertenzí a jsem po mozkové příhodě.Také trpím na stálou překyselenost žaludku.Mám dva dotazy.První je, zda na tyto nemoci je účinné užívat FS.A druhý,užívám několik různých léků(Betamed-hypertenze,Gabanox-neuropatie,Carteol-glaukom,Helicid-žaludek) a nevím,zda nehrozí kontraindikace.Moc děkuji za odpověd.

  Odpovědět
  1. Odpověď vám byla odeslána na váš email.

   Odpovědět
 8. Dobry den,
  doporucuji kvalitni FS, pro info.
  lecebneFS@centrum.cz

  Odpovědět
 9. dobry vecer
  kvalitni cisty vytazek fs.
  info: tokonik@seznam.cz

  Odpovědět
 10. dobrý den, chci se zeptat, jestli mi to pomůže na výhřez ploténky a polyneuropatii. děkuji

  Odpovědět
 11. dobry den, prosim také o kontakty na overene prodejce FS (lecba rakoviny), specha to. moc dekuji!

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 12. Dobry den, po rakovine prsu a metastazech v uzlinach se mi do roka a do dne rakovina vratila v podobe metastaz... lymfaticke uzliny,plice,kosti a jatra.Mam 36let a 2 letou dceru. Zkousim vsechno,tentokrat jsdm uz musela podstoupit i chemoterapii.Prosim Vas,poslete mi,kde muzu koupit kvalitni FS.
  Dekuji Vam velice Eva.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
   1. Jsem v podobné situaci. na agresivní nádor stávající léčba nezabírá. Chemo, operace, chemo a radioterapie. Po roce znovu v prsu rychle rostoucí nádor, metastázy na plících.... Před termínem operace zánět žíl v noze s hospitalizací. Nyní odoperace prsu, ale v prodlouženém termínu nádor metastázoval do pokožky prsu. Čekám na pet CT a pak znovu chemoterapie...Snad by mi konopí pomohlo. Prosím o kontakt na odborníka, konzultaci, možnost koupě. Děkuji

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
 13. Pečuji o maminku (85 let), maminka trpí těžkými úzkostmi, demence postupuje. Antidepresiva už nějak neúčinkují, maminka je přestává zvládat, mají vedlejší účinky, které špatně snáší.
  Maminka hubne, chřadne, nic ji nebaví atd.
  Myslíte, že by mohly pomoci Fénixovy slzy? Moc ráda bych jí dopřála pěkné chvíle a nějaký zájem. Případně aspoň klidný spánek. Pokud myslíte, že by FS mohly pomoci, prosím o informace o produktu, rádi objednáme a vyzkoušíme.

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   na psychické obtíže je lepší CBD než THC které mají FS vždy více. Myslíme si že by mamince mohli pomoci CBD kapky které máme v prodeji. https://growmart.cz/zbozi/cibdol-10-cbd-olej-konopny-extrakt/

   Odpovědět
 14. Dobrý den,
  tchýně má diagnostikovánu Alzheimerovu chorobu a částečně parkison. Před tím prodělala mozkovou příhodu. Prosím o kontakt na kvalitní FS dělané z konopí pěstovaném ve venkovním prostředí. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 15. Dobrý den, poprosila bych na kontakt na ověřené prodejce fs při léčbě rakoviny plic, ideálně čípky. Děkuji velmi.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 16. Dobrý den,
  diagnostikovaly mě polycytemie vera a začala jsem užívat LITALIR 500mg 2 tobolky denně. 1x měsíčně podstupuji venepunkci 450ml. Myslíte, že by mi FS mohly pomoci? Prosím o informace o produktu a kontakt na kvalitní FS.
  Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán. Veškeré informace naleznete zde v tomto článku.

   Odpovědět
 17. Dobrý den,
  prosím o doporučení kapek/druh,síla/ na silnou nespavost.
  děkuji

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   na spaní máme v nabídce Meladol který by vám měl pomoci i bez THC : https://growmart.cz/zbozi/meladol-poruchy-spanku/ (dávkování je 3-4 kapky před spaním).

   Odpovědět
 18. Dobrý den, prosím o kontakt na overeneho prodejce fenixovych slz. Předem děkuji, Linhartová

  Odpovědět
 19. Dobry den...prosim o kontakt na overeneho predajca FS. rakovina pluc, s metastazami do mozgu . dakujem bencicova

  Odpovědět
 20. Dobrý den,prosím o ověřený kontakt na FS,mám ASTMA,CHOPN,VYSOKÝ KREVNÍ TLAK,VASOSPASTICKOU ANGINU PEKTORIS A ALERGIE,moc děkuji

  Odpovědět
  1. fsprolecebneucely@gmail.com mám již desítky spokojených zákazníků a budu rád když budu moc pomoc i vám. dodání není problém osobní...ceny cca 500kč za ml podle množství ještě levněji...nepřeplácejte a nenechávejte si zasílat na dobírku..z 90% naletíte

   Odpovědět
 21. Dobrý den, poprosil bych Vás o kontakt na ověřené prodejce fs pro léčbu nádoru na mozku. Velice děkuji

  Odpovědět
  1. fsprolecebneucely@gmail.com mám již desítky spokojených zákazníků a budu rád když budu moc pomoc i vám. dodání není problém osobní...ceny cca 500kč za ml podle množství ještě levněji...nepřeplácejte a nenechávejte si zasílat na dobírku..z 90% naletíte

   Odpovědět
 22. Dobrý den,

  Mohu poprosit o kontakt, kde bych Fénixovy slzy sehnala? Potřebovala bych je k léčbě metastáz.

  Předem děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  1. fsprolecebneucely@gmail.com mám již desítky spokojených zákazníků a budu rád když budu moc pomoc i vám. dodání není problém osobní...ceny cca 500kč za ml podle množství ještě levněji...nepřeplácejte a nenechávejte si zasílat na dobírku..z 90% naletíte

   Odpovědět
 23. Dobrý večer prosím o kontakt kde koupím kvalitní FS pro mou sestru a švagra , švagr má mutaci buněk moc děkuji Marie

  Odpovědět
  1. fsprolecebneucely@gmail.com mám již desítky spokojených zákazníků a budu rád když budu moc pomoc i vám. dodání není problém osobní...ceny cca 500kč za ml podle množství ještě levněji...nepřeplácejte a nenechávejte si zasílat na dobírku..z 90% naletíte

   Odpovědět
  2. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 24. Srdečne Vás zdravím,
  prosím Vás, kde je možné zakúpiť Fénixove slzy pre manžela s dg. Parkinson pred dvomi rokmi?
  Veľmi pekne ďakujem, je možné poslať aj na Sk?
  s pozdravom
  Iveta

  Odpovědět
  1. fsprolecebneucely@gmail.com mám již desítky spokojených zákazníků a budu rád když budu moc pomoc i vám. dodání není problém osobní...ceny cca 500kč za ml podle množství ještě levněji...nepřeplácejte a nenechávejte si zasílat na dobírku..z 90% naletíte

   Odpovědět
 25. Dobrý den,
  léčím se 3 roky s rakovinou-metastáze tradiční medicínou (ozařování,chemoter.). Prosím o zaslání kontaktu na ověřeného prodejce
  Fenix.slz. Děkuji

  Odpovědět
  1. fsprolecebneucely@gmail.com mám již desítky spokojených zákazníků a budu rád když budu moc pomoc i vám. dodání není problém osobní...ceny cca 500kč za ml podle množství ještě levněji...nepřeplácejte a nenechávejte si zasílat na dobírku..z 90% naletíte

   Odpovědět
  2. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
   1. Dobry den, muzete mi prosim poslat taky kontakt na felix slzy?

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
 26. Dobrý den; prosím o kontakt na overeneho prodejce FS. Chtěl bych je zkusit na mapovity jazyk a rozbrazdeny jazyk; praská to až do krve a doktoři mi nic nedokážou poradit. Předem moc dekuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 27. Dobrý den
  Chtěla bych se zeptat zda pomáhá k Parkinsonově chorobě?

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   pokud je v nich obsaženo vyšší množství CBD tak budou jistě velice účinné.

   Odpovědět
 28. Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na někoho, kdo má zkušenost s léčbou rakoviny v posledním stadiu ? Moc děkuji d.mazourova@gmail.com

  Odpovědět
 29. Dobrý den,

  prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS. Předem Děkuji

  Odpovědět
 30. Dobrý den.Prosím napište nám kontakt na kvalitního prodejce FS.Moje kamarádka má rakovinu plic.
  Moc děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
   1. Prosím také o kontakt na FS, mám rakovinu plic. Děkuji Drahuna

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
 31. Dobrý den,
  lze užívat Fénixovy slzy i při již zahájené chemoterapii? Děkuji předem za odpověď.

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   výtažek Fénixovy slzy lze použít i po zahájené chemoterapii.

   Odpovědět
 32. Dobrý den, tatínek má rakovinu slinivky, nemáme však dobrý zdroj na FS. Prosím o zaslání kontaktu.

  Děkuji!

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odesílán.

   Odpovědět
 33. Dobrý den,
  aminka má rakovinu uzlin. Prosím o dobrý zdroj FS. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 34. Moc zdravim, mam neurologickou diagnosu, vyznamny nalez na bederni pateri a neurcene problemy s prekyselenim zaludku(trapi me i zlucnik). Mohu poprosit o kontakt ohledne fs. Dekuji, D

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 35. Dobrý den,
  rakovina byla diagnostikována u mého psa, ráda bych zkusila FS a prosím o kontakt. Děkuji. H

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 36. Dobrý den, prosím mohly by jste mi take poslat kontakt kde sezenu FS? Mam hluboke akne a deprese .Dekuji moc Michal . email : michalp994@email.cz

  Odpovědět
 37. Hezký den, prosím o ověřený kontakt na výrobce FS, mám problém se štítnou žlázou a velké bolesti zad.dekuju moc s.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 38. Dobrý den, ráda bych vyzkoušela FS na rakovinu tlustého střeva s metastázemi. Prosím o kontakt.Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 39. Dobrý den, bratr má rakovinu žaludku v posledním stádiu, dle lékařů neřešitelné a má pár měsíců, snad ani to ne. Zkusii bychom i tuto léčbu. A mám dotaz, v případě, že by zkusil chemoterapii(prý docházet na chemo, dokud nepadne, ale jen docházet, protože jinak by jim zabíral jen místo v nemocnici)...toto je náš krásný systém pomoci nemocným....vylučuje se to s FS? V případě užívání obojího jsou nějaké osvědčené recepty nebo postupy, jk s FS nebo vedlejšími účinky nakládat? Nebo zkušenosti již lidí, co tím takto prošli? Děkuji velmi za rychlou odpověď, celkem to spěchá :)

  Odpovědět
 40. Dobrý den, ráda bych vyzkoušela FS . Mám roztr. sklerózu.
  Prosím pěkně o kontakt. Petra

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 41. Dobrý den Prosím o kontakt na FS.otec rakovina meta v kostech. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 42. Dobry den zháňam fenixove slzy nakoľko mam cukrovku a samu a ine zápaly a nechcem kúpiť nekvalitný výrobok mozte mi dat kontakt

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 43. Dobrý den, bratr má metastázy v játrech, žaludku, bolesti zad - prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 44. Prosím o kontakt, kde lez koupit.
  Mamina má diagnostikovanou rakovinu slinivky s metatázami do jater.
  Už jsme FS kupovali a opravdu zabírají,ale původní kontakt se mi neozývá.
  Děkuji
  Julie

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 45. Dobry den,prosim o pomoc.Maminka ma neuropatii v nohach a silne bolesti a ja boreliozu.Prosim o kontakt na ověřeného prodejce FS.Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 46. Prosím o zaslání kontaktu na ověřeného prodejce co nejkvalitnějších FS (rakovina ve 4.stadiu) :-( moc dekuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 47. Dobrý den, prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS. Velice děkuji. K.

  Odpovědět
 48. Dobrý den,
  prosím o zaslání kontaktu, mám fenku u které je diagnóza maligní lymfom. Předem moc děkuji.
  Janáčková

  Odpovědět
 49. Prosím o kontakt, kde koupit Fénixovy slzy, liečim sa na boreliozu ďakujem

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 50. Dobrý den, prosím o kontakt na ověřené FS, rakovina plic. Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 51. prosím lze používat fenixovi slzi na Bipolární porucha ma mamka ma tuto nemoc chci ji pomoct skoro už nechodí ven leží furt v posteli a jí dost prážku .Děkuji za radu

  Odpovědět
 52. Hezký večer,
  prosím o radu co by bylo nejlepší na mírné stádium Alzheimerovy nemoci ? ( Fénixovy slzy, CBD olej, honey bee oil ). Díky moc.

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   na mírné stádium můžeme doporučit CBD olej který je při boji s tímto onemocněním nejúčinnější.

   Odpovědět
  2. Dobrý den

   rozhodně vám můžeme doporučit CBD olej. Fénixovy slzy a Honey Bee Oil mají vysoký obsah THC které by mohlo mít negativní účinek kdežto CBD je pro léčbu Alzheimerovy nemoci účinné a nehrozí negativní psychoaktivní účinek který má THC.

   Odpovědět
 53. dobrý den, prosím o typ, kde koupit kvalitní FS. děkuju

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 54. Dobrý den, mohl bych také poprosit o kontakt, kde sehnat kvalitní FS? Díky.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 55. Dobry den prosim o kontakt na kvalitniho vyrobce FS. Tatka rakovina strev udajne podle dr. po necelem roce vylecena ted po 3m se vratila na strevu a vedle pupku ma udelany cerstvy vyvod prosim o kontak at muzeme zacit co nejdrive podavat moc moc dekuji. Monika Muj mail bodnarova.monika@centrum.cz

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 56. Dobrý den,
  prosím o zaslání kontaktu na prověřeného prodejce FS.
  Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 57. dobrý den, mám rakovinu plic, prosím o kontakt na prověřeného prodejce. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 58. Dobry den prosim take o kontakt na kvalitniho vyrobce FS. Mamka rakovina zaludku s metastazemi na jatrech (wil@email.cz). Dekuji Vilem

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 59. Dobrý večer, předevčírem jsem zde psala dotaz. A nechápu proč zmizel??? Ptala jsem se co je vhodné při rakovině malé pánve a metastazech jatrech a pobřišnici, jestli olej, slzy nebo čípky??? Potřebujeme radu a sehnat výrobce. Děkuji za odpověď.

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   kontakt jsme vám odeslali na váš email.

   Odpovědět
 60. Dobry den poprosim o kontakt na FS, moj psik ma rakovinu v pokrocilom stadiu a chcel by som FS skusit ci pomozu. Vopred dakujem.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 61. Dobrý den,
  prosím o kontakt na ověřeného prodejce kvalitních FS.
  Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 62. Dobrý deň , Prosím Vás o kontakt na vyrobcu dakujem pekne.

  Odpovědět
 63. Dobrý deň, poprosila by som kontakt na overeného predajcu, otec ma rakovinu hrubého čreva a metastázy na pečeni...Lekari už nedávajú veľkú nádej.. Ďakujem pekne.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 64. Dobrý den, mam rakovinu ve fazi metastaz.
  Prosím o kontakt na ověřeného prodejce kvalitních FS.
  Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 65. Dobrý den,
  prosím o kontakt na ověřeného prodejce kvalitních FS.
  Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 66. Dobry den, prosim o kontakt overeneho predajcu FS. Otec ma rakovinu s metastazami.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
   1. Dobrý den prosím o kontakt kde koupit FS babička rakovina plic a metastaze v kostech

    Odpovědět
    1. Kontakt vám byl odeslán.

     Odpovědět
 67. Dobrý den,ráda bych dostala kontakt ,mám silnou nespavost a tinitus reflux,astma.Slyšela jsem,že na nespavost stačí meladol , jenže mám i jiné potíže ,,Také pečuji o matku 91.let má psychické potíže,protože neslyší a hodně špatně vidí,neustále nadává...,na mě... na svoji matku....,atd,má velké bolesti močových cest,celé noci nespí,nyní je v péči mého bratra,mě nechce vidět slyšet..děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 68. Dobrý den. Velmi Vás prosím o doporučení, kde koupit kvalitní Fenixovy slzy. Trpím revmatoidní artritidou a chronickými těžkými bolestmi. Děkuji moc! Irena

  Odpovědět
  1. dobrý den, napiste na tento email

   Odpovědět
   1. Kontakt vám byl odeslán.

    Odpovědět
 69. Dobrý den, prosím o kontakt na konzultaci k výběru vhodného produktu na konkrétní obtíže.
  Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
  2. jaryn.1@seznam.cz

   Odpovědět
 70. Dobrý den, prosím o kontakt na ověřeného prodejce FS pro mého otce - onemocněl rakovinou jater a ledviny. Děkuji.

  Odpovědět
  1. jaryn.1@seznam.cz

   Odpovědět
 71. Dobry den, prosim o kontakt na felix slzy, nebo neco jineho co by mohlo pomoc. Rakovina prsu, metastaze ledviny, jatra, kosti, mozek. Moc dekuji. Sluunicko@centrum.cz

  Odpovědět
  1. Odeslán kontakt

   Odpovědět
 72. Dobry den, prosim o kontakt na seriózneho predajcu FS. Otec je po operacii karcinomu hrubého creva, s metastázami v plucach. Dakujem. judy777@post.sk

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 73. Dobry den, chcela by som poprosit o kontakt na zarucene Fenixove slzy. Teta ma rakovinu, doktorka ju poslala domov, ze uz vsetko vyskusala a uz jej nevie pomoct. Vopred dakuje.

  Odpovědět
  1. jaryn.1@seznam.cz

   Odpovědět
 74. Dobry den. Aj ja Vas velmi prosim o kontakt na FS. Pluca,mozog?
  Dakujem

  Odpovědět
 75. Dobrý den, prosím moc o kontakt, potřebuji FS pro tátu, má rakovinu. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
  2. Ahoj. Již 5 let mám silné bolesti zad a kloubů. Mám Id 1.stupně a bez francouzských holí nejsem schopná fungovat. Problém je ale v tom, že mě nikde nechtějí zaměstnat. Lékaři mi píšou jen samou chemii na bolesti. Nyní už mám, z těch holí , i šílené bolesti v zápěstí. Minulý týden mi diagnostikovali nález na plicich o velikosti 10x25. Pokud by mi, podle vás, pomohlo užívání FS, poprosila bych Vás o kontakt na kvalitní a prověřené FS. Velice děkuji a přeji všem mnoho zdraví. Marie

   Odpovědět
   1. Kontakt vám byl odeslán.

    Odpovědět
 76. Dobrý deň. Chcem Vás poprosiť o pomoc pre manželku, ktorá trpí Alzheimerovou chorobou. CBD je vraj podľa predchádzajúcich komentárov a doporučení účinnejšie. Poprosil by som o podrobnejšie informácie s doporučením o užívaní a tiež kontakt, kde tento liek možem kúpiť. Ďakujem.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 77. Dobrý den, prosím kontakt na ověřeného a spolehlivého prodejce FS. Mám rakovinu kostí. Děkuji moc předem za odpověď.

  Odpovědět
 78. Prosím o odeslání kontaktu na koupi fénixových slz.Dekuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 79. Prosím o odeslání kontaktu na koupi Fenixových slz.Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 80. Mala by som záujem o fenixove slzy, moja mama ma metastázy v pľúcach a kostiach, toto, by jej snáď mohlo aspoň uľaviť, ďakujem

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 81. Dobrý den, manžel má rakovinu plic a ted má nově nádor na ledvině s meta v nadledvince, jednu ledvinu mu už odebrali před 6ti roky také pro nádor. Jaký je rozdíl mezi FS a Cibdolem, co by bylo vhodnější. Děkuji za info

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   rozdíl je v tom že FS mají vysoký obsah THC (podle toho z jakého materiálu jsou vyrobeny) kdežto Cibdol má jen CBD. Na rakovinu vám rozhodně doporučujeme FS.

   Odpovědět
 82. Dobrý den, prosím o zaslání kontaktu na FS pro svou nemocnou maminku, děkuji s přátelským pozdravem Marcel

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 83. Dobrý den,mohu poporosit o kontakt,děkuji moc Hana

  Odpovědět
  1. Dobrý den, sestra má rakovinu limfatických uzlin, má za sebou chemoterapie ,ozařování nic nepomohlo lékaři ji už nedávají naději.
   Má bolesti už má i náplasti proti bolesti . Myslíte že by byli vhodné FS ? Moc děkuji za odpověď Jitka

   Odpovědět
   1. Dobrý den

    ano FS jsou velice vhodné a léčbu bych nasadil co nejdříve. Kontakt na prověřeného výrobce vám zašleme na váš email.

    Odpovědět
 84. Dobrý den, prosím o zaslání kontaktu na ověřeného prodejce FS, babička má rakovinu. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 85. Dobrý den, prosím též o zaslání kontaktu. Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 86. Dobrý deň, prosím o kontakt na spoľahlivého výrobcu FS. Mačička má rakovinu - lymfóm...dakujem krásne

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 87. Potrebujem pre manzela FS ma rakovinu nador na pankrease s metastazami na pečeni a teraz dostal aj krvacanie do mozgu a nevie rozprávat chodit ešte vie.Prosim pomôžte. Meil: mm1753@gmail.com
  Dakujem

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 88. Dobrý den, chci Vás požádat o ověřený kontakt kde lze pořídit FS. Maminka má rakovinu jater, chemo po 2,5letech už nezabírá.
  Děkuji za jakoukoli informaci KV.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 89. Prpsím o kontakt na výrobce FS-Moc děkuji, Lucie

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 90. dobrý de, prosím o kontakt na nákup FS (na autora)... děkuji moc

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 91. Prosím o kontakt pro nákup FS. Manželka je nemocná chronickou boreliozou - má neuropatické bolesti dolních končetin.
  Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 92. Dobrý den potřebuji kontak pro nákup FS. Známí má rakovinu

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 93. Potřebuji kontakt na nákup kvalitních FS. Manželka má rakovinu prsu.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 94. Potřebuji kontakt na nákup kvalitních FS. Manželka má rakovinu prsu.

  Odpovědět
 95. Potřebuji kontakt na nákup kvalitních FS.-Děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 96. Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na nákup FS? Mockrát díky

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 97. Dobry den,poprosl by som o kontakt na overeneho predajcu kvalitnych FS.Dakujem.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 98. Dobrý den, mohu poprosit o kontakt na nákup FS? Mockrát díky

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 99. Dobrý deň, potrebujem kontakt na kúpu fenixovych slz pre manžela, má maligny melanóm, vopred ďakujem.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 100. Dobry den, mohla bych take poprosit o kontakt, maminka ma rakovinu. Mnohokrat dekuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 101. Dobrý den prosím o kontakt. Maminka má rakovinu. Děkuji.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
  2. Kontakt vám byl zaslán.

   Odpovědět
 102. Dobrý deň, môjmu ocimovi diagnostikovali vážne štádium rakoviny prostaty prosím o kontakt kde si môžem objednať a co všetko objednať. Ďakujem

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 103. Dobry den,
  velmi rad poradim ohledne lecby a poskytnu FS.
  lajanev@seznam.cz

  Odpovědět
 104. Dobrý den mám tatínka,který má rakovinu a doslechly jsme se o FS a chtěly bychom to vyzkoušet.Prosím o kontakt.Moc děkuji

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 105. Prosím o kontakt na dodavatele fs, děkuji. M. F.

  Odpovědět
  1. Kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 106. Prosím o kontakt na dodavatele FS. Děkuji M.B.

  Odpovědět
 107. Dobrý den,mohu vás poprosit o zaslání kontaktu na overeneho prodejce FS Děkuji RB

  Odpovědět
  1. Dobrý den

   kontakt vám byl odeslán.

   Odpovědět
 108. Dobrý den prosím o kontakt, kde se dají zakoupit kvalitní FS. Švagr má Tumor slinivky. Děkuji

  Odpovědět
 109. Má někdo zkušenost se slzami po mrtvici, předepsané léky mě nejspíš otrávit?

  Odpovědět
 110. Má někdo zkušenost se slzami po mrtvici? Předepsané léky mě asiotravi

  Odpovědět
 111. Dobrý den,
  Tímto vás prosím o kontakt na prodejce kvalitních FS a zároveň o radu s dávkováním.
  Mojí mamince diagnostikovali ALS, během roku přestal chodit a teď už jen leží a prakticky se už skoro nemůže ani hýbat. Jsem odhodlaný jí pomoct a vím že výtažek z konopí (FS) bude rozhodně fungovat jen bych potřeboval poradit s dávkováním a hlavně kde tento superlék koupit. Až se ty idioti co nám tady vládnou proberou a konečně pochopí že to je největší lék které kdy na této planetě byl a až si doktoři a všichni ty hloupí lidi co o tom nic neví přestanu myslet že hašiš je tvrdá droga a pořádně se zastydí když se dozví že je to vlastně pořád to naše konopí jenom ve formě čistého THC a CBD tak už o žádné rakovině ani jím podobným nemocem neuslyšíme. Předem moc děkuji za rychlou odpověď, času nám už moc nezbývá 😢
  S úctou vás zdraví
  Petr

  Odpovědět
 112. Dobry den ma nekdo zkusenost s rakovinou slinivky a varlat u pejska?vyprazdnovani se mu zhorsuje :( peosim o radu

  Odpovědět
 113. Dobrý den, moc ráda bych poprosila o kontakt, kde sehnat FS. Potřebovala bych je pro otce své kamarádky, má rakovinu plic a močového měchýře v terminálním stádiu. Moc děkuji, Michaela

  Odpovědět
 114. Lecebnefs@gmail.com napište mi kdo potřebujete pomoc. mám přebytky po léčbě babičky

  Odpovědět
 115. Prosím o zaslání kontaktu na kvalitního a ověřeného prodejce FS. Předem moc Děkuji Janeček

  Odpovědět
 116. Dobrý den. Přítelkyně má poraněnou míchu pomůžou FS ?
  Případně prosím o kontakt kde zakoupím kvalitní FS. Děkuji

  Odpovědět
 117. Prosím o zaslání kontaktu na FS, rakovina v pokročilém stádiu . Děkuji

  Odpovědět
 118. Prosím o kontakt na ověřeného výrobce FS. Děkuji za vstřícnost.

  Odpovědět
 119. Dobrý den, mohli by ste mi prosím zaslat kontakt na overeného výrobcu FS? Dekuji.

  Odpovědět
 120. Dobrý den, prosím o kontakt na zkušeného výrobce FS. Rakovina prsu, meta téměř všude, dle lékařů konec. Děkuji

  Odpovědět

Komentuj