Doprava zdarma nad 1500 Kč

Rychlé a diskrétní doručení

Týdenní slevy a akce

0
0
Subtotal:

Žádné produkty v košíku.

Doprava zdarma nad 1500 Kč

Přerod bývalého konopného guru JXD aneb reakce na článek

1693871_jxd-hitler

Tato naše reakce souvisí se článkem JXD, který byl publikován na Reflexu

Článek lze najít zde

JXD-usama1 Pan Jíří x. Doležal-bývalý aktivista konopné subkultury napsal článek o problematice do níž už evidentně nevidí.

Problém konopí v lékárnách není, že se za ni teoreticky dá schovat rekreační užívání marihuany, nýbrž že celý
program je postaven na pomoci (velmi neodborné, jelikož většina pracovníků growshopů, nebo blízkých dokáží pacientům doporučit
efektivnější léčebný protokol než lékař co bude mít k dispozici jen materiál, který na trhu stojí nejméně a firmě jako EKOPLAST (který se zabývá kovovýrobou) se prostě vyplatí nejvíce- co strain to použití, tohle nikdo neřeší?)

Nejpodstatnější chybou na celé věci je, že pacient s vážným onemocněním jako je např. rakovina zaplatí nehorázné částky za léky jako je sativex ap. jejichž léčebné schopnosti jsou
v porovnáním s fénixovými slzami (pegasovy kapky) pochybné, přičemž je mu v podstatě znemožněno (jak finančně, tak systémově) vyrobit si léčebný extrakt sám.

Pan Doležal v článku použil hlášku, cituji :“Nemocný je od slova nemůže – dokonce ani pěstovat konopí.„- to je vážně na blití, ten kdo nemůže by měl mít v dnešní sociálně založené společnosti někoho kdo
mu s léčbou pomůže (respektive kdo mu pomůže s vypěstováním konopí.-dcera,bratr,matka,partner,soused,soc.pracovník.

Dále- proč by babička nemohla na hnoji vypěstovat afghani a z něj si udělat za pomocí zkušeného (např.za pomoci organizace Konopíjelék LÉČIVÝ extrakt?

Vždyt by se jednalo o čistě organicky vypěstované konopí (Hollandské minerální aeroponie jsou podle něj asi léčivější..:)

A nakonec, nechápu jak mohlo pánovi JXD uniknout, že kluci z Hydroponics
zpochybnili zmíněný judikát, na jehož základě stíhají majitele growshopu za učelem (Frydrychovy fašistické denormalizace konopí s plánem CITUJI

ZMĚNIT NORMALITU MYŠLENÍ) NO PROSÍM PĚKNĚ JA NECHCI ABY MI NĚKDO MĚNIL MYŠLENÍ DĚKUJI.

tumblr_mo0fjyqrN01rzi7n0o1_500

Závěrem bych autorovy doporučil, aby přestal s pokryteckými kecy a soustředil se na své bulvární články typu “ Podle studentek jsou ženy hnusný a smrděj“. u kterých může mít v hlavě nasráno.

Totiž výrokem ústavního soudu je
Pěstovat konopí neznamená vyrábět drogu, vzkázal Ústavní soud

a místo podpory konopné scény plodí takové hovadiny

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!