Ripper Seeds – Auto K-Mintz | Samokvetoucí semínka konopí

Prodej

Ripper Seeds – Auto K-Mintz | Samokvetoucí semínka konopí

1. Samonakvétací Simplicita: Ušetřete čas a námahu s genetikou, která zaručuje snadné pěstování bez potřeby změny světelného cyklu.

2. Ohromující Barevná Paleta: Obohaťte svou sbírku o květy, jejichž podzimní odstíny dodají vaší zahradě vizuální extázi.

3. Zdokonalená Genetika: Vychutnejte si výsledky špičkového šlechtění, které kombinuje nejlepší vlastnosti Zkittlez a Kush Mint pro robustní růst a výrazný účinek.

4. Kompaktní a Produktivní: Obdivujte krásu hustých a těžkých květů, které se pyšní nejen svou krásou, ale i objemem.

5. Chuťový Extáz: Připravte se na smyslový zážitek s nádechem minty a ovocných nuancí, které společně vytvářejí nepopsatelnou chuť.

473 790 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Objevte mimořádný zážitek pěstování s Auto K-Mintz od Ripper Seeds, kde se v každém semínku ukrývá slib nekonečné barevné krásy a nezapomenutelné chuti. Dovolte mi představit vám tento zázrak přírody:

Nadešel čas, abyste se ponořili do světa samokvetoucích semínek konopí, který překračuje hranice běžného pěstování. Auto K-Mintz je mistrovským dílem genetického inženýrství, vytvořeným s láskou a pečlivostí šlechtiteli Ripper Seeds. Je to skvost, který v sobě snoubí ohromující sílu a neodolatelnou chuť, a to vše v samonakvétací formě, která vám usnadní cestu k dokonalosti.

Představte si květy tak husté a kompaktní, že každý dotek je jako procházka po podzimním listí, s barevným spektrem od zářivě oranžové přes hlubokou červenou až po šlechetnou fialovou. Auto K-Mintz přináší tuto podívanou přímo do vašeho domova.

Zatímco jeho předek Zkittlez vás ohromí svou sladkostí, Auto K-Mintz zvyšuje laťku s intenzivním zlepšením účinku a hmotnosti květů. Toto je produkt, který nejen splní vaše očekávání, ale překročí je s přehledem.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Hladný, Relaxující, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

400 – 450 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!