Ripper Seeds – Auto Zombie Kush | Samokvetoucí semínka konopí

1. Maximální Potence: S dominantní indickou genetikou je Auto Zombie Kush zárukou silného a hlubokého efektu, který uspokojí i ty nejnáročnější znalce.

2. Rychlé a Snadné Pěstování: S nízkými požadavky na EC a odolností vůči běžným chybám v pěstování, je tato odrůda ideální pro pěstitele na všech úrovních zkušeností.

3. Estetická Krása: Lila zabarvení a hustý pokryv trichomů činí z Auto Zombie Kush vizuálně ohromující odrůdu, která vynikne v každé zahradě.

4. Vysoce Kvalitní Výnosy: Užijte si hojné sklizně s velkými, pryskyřicí nasáklými květy, které jsou synonymem pro kvalitu a chuť.

5. Rychlá Odměna: S dobou kvetení jen 50-60 dní od vyklíčení, nebudete muset dlouho čekat na svou bohatou a vysoce kvalitní sklizeň.

667 1111 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THX větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely

Připravte se na to, že vaše smysly se ocitnou v omamném objetí s naší nejnovější přírůstkou: Ripper Seeds – Auto Zombie Kush. Tato samokvetoucí semínka konopí jsou výsledkem pečlivé genetické selekce a vášnivého šlechtění, které přináší do vaší zahrady skvostné spojení síly, výtěžku a nezapomenutelné chuti.

Zažijte vzrušení z pěstování této ojedinělé hybridní odrůdy, jejíž indická dominance je zárukou hluboké relaxace a intenzivního zážitku. Auto Zombie Kush je výsledek dlouholeté práce a vášně, kdy starobylý klon levandule kush byl opylen vybranými geny Amnesie a Bubba Kush, aby vznikla odrůda, která je ničím jiným než mistrovským dílem.

Vychutnejte si pěstování bez zbytečných komplikací – díky nízkému EC v růstu i květu dosáhnete vynikajících výsledků i bez přehnané péče. Auto Zombie Kush je přizpůsobivá a odolná, což ji činí ideální volbou pro nováčky i zkušené pěstitele.

Navíc, když se tyto krásky rozkvetou, stanou se vizuální perlou vaší zahrady. Lila tóny a hustý koberec trichomů, které pokrývají její robustní květy, jsou nejen radostí pro oko, ale i zárukou, že vás její kush chuť a aroma naprosto pohltí.

Nečekejte na zázrak, stvořte si jej doma. S dobou kvetení pouhých 50-60 dní od vyklíčení, je Auto Zombie Kush synonymem pro efektivitu a rychlost. Přidejte tento klenot do své sbírky a užívejte si vlastní, bohatou sklizeň plnou kvality a chuti, která osloví i ty nejnáročnější.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Psychoaktivní, Relaxující, Úleva od bolesti

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 550 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!