Ripper Seeds – Auto Radical Juice | Samokvetoucí semínka konopí

Prodej

Ripper Seeds – Auto Radical Juice | Samokvetoucí semínka konopí

Ovocná Exploze: Nechte se unést silným ovocným terpenovým profilem, který nabízí nezapomenutelnou senzorickou zkušenost.

Samonakvétací Pohodlí: Zapomeňte na složité světelné cykly. S Auto Radical Juice získáte kvalitu a výnos bez zbytečné práce.

Rezina, která Říká Víc: Vysoká produkce pryskyřice zaručuje, že každý květ je pokrytý třpytivým leskem, ideální pro extrakce nejvyšší kvality.

Silný Účinek: Připravte se na silný, ale příjemný účinek, který uspokojí i ty nejnáročnější uživatele.

Genetická Převaha: Kmen vycházející z elitních genetik Tropicana Cookies a Runtz, poskytuje nejen vynikající chuť, ale i neotřesitelnou kvalitu.

474 790 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme Ripper Seeds – Auto Radical Juice

Když příroda vytváří dokonalost, není třeba ji měnit. Ripper Seeds – Auto Radical Juice je mistrovské dílo, které spojuje to nejlepší z genetiky konopí v jednom samonakvétacím balíčku. Připravte se na pohlcující zážitek, který vás přenese přímo do tropického ráje plného nejintenzivnějších ovocných vůní.

Proč si vybrat Auto Radical Juice?

Představte si chuť a aroma, které vás okamžitě unesou do exotického sadu, kde slunce hladí vaši kůži a ovocné esence tančí ve vzduchu. Ripper Seeds – Auto Radical Juice je přesně to – symfonie pro vaše smysly. Tento samonakvétací hybrid s dominancí indiky je vytvořený pro ty, kteří hledají něco víc než jen průměrnou rostlinu konopí. S genetikou z Tropicana Cookies a Runtz, tento kmen vás zavede na cestu přes nejnovější trendy v oblasti konopí. Jeho velkorysá produkce pryskyřice a silný účinek jsou jasným vítězem pro milovníky konopí, kteří chtějí zůstat v popředí inovací. Ať už hledáte květiny plné chuti nebo extrakty s vysokým terpenovým profilem, Auto Radical Juice je tou správnou volbou.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Celebrální, Hladný, Ospalý

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

200 – 300 g/rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!