Ripper Seeds – Auto Sour Ripper | Samokvetoucí semínka konopí

Ripper Seeds – Auto Sour Ripper | Samokvetoucí semínka konopí

1. Vysoce kvalitní genetika: Auto Sour Ripper představuje jednu z mála linií Sour Diesel ve feminizované automatické verzi, což zaručuje autentičnost chuti a síly, po které toužíte.
2. Vynikající výnosy: Díky dominanci sativy a optimalizované struktuře rostliny můžete očekávat vysoké výnosy kompaktních a chutných pupenů.
3. Rychlý květ: S dobou kvetení pouhých 65-70 dní od vyklíčení je Auto Sour Ripper ideální volbou pro ty, kteří chtějí rychlé výsledky bez kompromisů v kvalitě.
4. Flexibilní pěstování: Ať už máte zahradu nebo pěstujete uvnitř, Auto Sour Ripper je přizpůsobivý a snadno se pěstuje v jakémkoli prostředí.
5. Neodolatelná chuť: Užijte si jedinečnou „nedopěstovanou“ příchuť ze Spojených států, která je díky Auto Sour Ripper nyní snadno dostupná a věrně reprodukována ve vaší sbírce.

507 844 

Cena včetně DPH bez Nákladů na přepravu

Pravné upozornění:

Provozovatel stránek upozorňuje všechny návštěvníky, že pěstování konopí (s obsahem THC větším než 0,3%) je v České republice nelegální podle testního zákona o konopí č. 167/1998 a trestního zákona paragraf 285 č. 40/2009 Semínka jsou prodávána pouze pro sběratelské učely.

Představujeme vám Auto Sour Ripper – revoluční samokvetoucí semínka konopí, která jsou skutečným klenotem pro každého sběratele a pěstitele. Díky pečlivé práci šlechtitelů z Ripper Seeds se nám podařilo vytvořit jedinečný kmen, který je dokonalým spojením sativové dominance, vysokých výnosů a silného účinku. Nechte se okouzlit touto genetickou raritou a vdechněte své zahradě život plný chuti a síly.

Auto Sour Ripper je nejenom poctou světoznámé Sour Diesel, ale je to také genetický skvost, který přináší to nejlepší z obou světů – autentickou chuť a potenci, které byly dosud těžko dostupné v automatické verzi. Tato odrůda se může pochlubit sativovou strukturou, dlouhými internodiemi a méně listy, což usnadňuje pěstování a umožňuje maximální výnosy chutných a kompaktních pupenů.

Nechte se unést jednoduchostí pěstování Auto Sour Ripper, který je ideální pro interiérové i exteriérové prostředí. Ať už jste začínající pěstitel nebo zkušený sběratel, Auto Sour Ripper vás ohromí svou schopností kvést již 65-70 dní po vyklíčení, což vám umožní rychleji sklízet plody vaší práce.

Hmotnost 0,05 kg
Typ semen

Léčebné konopí

, ,

Náročnost

Způsob pěstování

, ,

Výnos sklizně

Obsah THC

Obsah CBD

Doba květu

Výška rostlin

Genetika

,

Účinek

Relaxující, Sociální, Uklidňující

Země původu

Španělsko

Vítězové soutěží

Optimální výnos indoor

450 – 500 g/m2

Optimální výnos outdoor

150 – 200 g/ rostlina

Seed banka

Upozornění!

Vstup na tyto stránky je povolen pouze pro osoby starší 18 let!